Akcija

Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10.9’’ 6+128GB 5G GRAY
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10.9’’ 6+128GB 5G GRAY
| PC Tablet Karakteristike Ekrana | Capacitive Multi Touch Screen, S Pen Support, Low Blue Light, 90Hz Refresh Rate, WUXGA+ |
|---|---|
| PC Tablet Rezolucija Ekrana | 2112x1320 |
| PC Tablet Tehnologija Ekrana | TFT LCD |
| PC Tablet Veličina Ekrana | 10.9" |
| Rezolucija Kamere | 8 Mpixel |
| PC Tablet Broj CPU Jezgri | 8 |
|---|---|
| PC Tablet Operativni Sistem | Android |
| PC Tablet Takt CPU A | 2.40 GHz / 2.00 GHz |
| PC Tablet Veličina Unutrašnje Memorije | 128 GB |
| PC Tablet Audio Interfejs | Yes |
|---|---|
| PC Tablet Bluetooth Interfejs | Bluetooth 5.3 |
| PC Tablet USB Interfejs | USB 2.0 Type C |
| PC Tablet WiFi Interfejs | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Wi Fi 4, IEEE 802.11ac Wi Fi 5, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax Wi Fi 6 |
| PC Tablet Podržani Audio Formati | MP3, AAC, FLAC, WAV, OGG, AMR, OGA, M4A, MID, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, XMF, MXMF, RTX, OTA |
|---|
| PC Tablet Kapacitet Baterije | 8000 mAh |
|---|
| Dubina (mm) | 6.6 |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.524 kg |
| Širina (mm) | 254.3 |
| Visina (mm) | 165.8 |
| Osnovna Boja | Gray |
|---|---|
| PC Tablet Vanjska Boja | Grey |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806097638261 |
| PC Tablet Serija I Porodica | Galaxy Tab S10 Lite |
| Šifra Proizvođača | SM X406BZAREUC |
| Tip Mreže | 2G/3G/4G/5G |
| Tip Proizvoda | PC Tablet |
| Šifra proizvoda | SM-X406BZAREUC |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!



