Akcija

Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9’’ Wi-Fi 128GB/Gray
Dostupno
Besplatna dostava
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Četvrtak, 30. April 2026.
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9’’ Wi-Fi 128GB/Gray
| PC Tablet Karakteristike Ekrana | PC Tablet Capacitive Multi Touch Screen, PC Tablet S Pen Support |
|---|---|
| PC Tablet Rezolucija Ekrana | PC Tablet 2304x1440 |
| PC Tablet Tehnologija Ekrana | PC Tablet TFT LCD |
| PC Tablet Veličina Ekrana | PC Tablet 10.9" |
| Rezolucija Kamere | 13 Mpixel |
| PC Tablet Broj CPU Jezgri | PC Tablet 1 / 3 / 4 |
|---|---|
| PC Tablet CPU | PC Tablet Samsung Exynos 1580 |
| PC Tablet Operativni Sistem | PC Tablet Android |
| PC Tablet Takt CPU A | PC Tablet 2.80 GHz / 2.40 GHz / 1.70 GHz |
| PC Tablet Veličina Unutrašnje Memorije | PC Tablet 128 GB |
| PC Tablet Bluetooth Interfejs | PC Tablet Bluetooth 5.3 |
|---|---|
| PC Tablet USB Interfejs | PC Tablet 1 x USB Type C |
| PC Tablet WiFi Interfejs | PC Tablet IEEE 802.11b, PC Tablet IEEE 802.11g, PC Tablet IEEE 802.11n Wi Fi 4, PC Tablet IEEE 802.11ac Wi Fi 5, PC Tablet IEEE 802.11a, PC Tablet IEEE 802.11ax Wi Fi 6 |
| PC Tablet Podržani Audio Formati | PC Tablet MP3, PC Tablet AAC, PC Tablet FLAC, PC Tablet WAV, PC Tablet OGG, PC Tablet AMR, PC Tablet OGA, PC Tablet M4A, PC Tablet MID, PC Tablet 3GA, PC Tablet AWB, PC Tablet |
|---|
| PC Tablet Kapacitet Baterije | PC Tablet 8000 mAh |
|---|
| Dubina (mm) | 6 |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.497 kg |
| Širina (mm) | 254.3 |
| Visina (mm) | 165.8 |
| Osnovna Boja | Gray |
|---|---|
| PC Tablet Vanjska Boja | PC Tablet Grey |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806097195726 |
| PC Tablet Serija I Porodica | Galaxy Tab S10 FE |
| Šifra Proizvođača | SM X520NZAREUC |
| Tip Proizvoda | PC Tablet |
| Šifra proizvoda | SM-X520NZAREUC |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

