Akcija

Samsung Galaxy Tab A11 8.7” LTE 4/64GB Silver
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Samsung Galaxy Tab A11 8.7” LTE 4/64GB Silver
| PC Tablet Karakteristike Ekrana | Capacitive Multi Touch Screen, 90Hz Refresh Rate, WXGA+ |
|---|---|
| PC Tablet Rezolucija Ekrana | 1340x800 |
| PC Tablet Tehnologija Ekrana | TFT LCD |
| PC Tablet Veličina Ekrana | 8.7" |
| Rezolucija Kamere | 8 Mpixel |
| PC Tablet Broj CPU Jezgri | 8 |
|---|---|
| PC Tablet Operativni Sistem | Android |
| PC Tablet Takt CPU A | 2.20 GHz / 2.00 GHz |
| PC Tablet Veličina Unutrašnje Memorije | 64 GB |
| PC Tablet Audio Interfejs | 1 x 3.5 mm jack |
|---|---|
| PC Tablet Bluetooth Interfejs | Bluetooth 5.3 |
| PC Tablet USB Interfejs | 1 x USB 2.0 |
| PC Tablet WiFi Interfejs | 802.11 (a/b/g/n/ac), 2.4GHz+5GHz |
| PC Tablet Podržani Audio Formati | MP3, AAC, FLAC, WAV, OGG, AMR, OGA, M4A, MID, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, XMF, MXMF, RTX, OTA |
|---|
| PC Tablet Kapacitet Baterije | 5100 mAh |
|---|
| Dubina (mm) | 8 |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.337 kg |
| Širina (mm) | 124.7 |
| Visina (mm) | 211 |
| Osnovna Boja | Gray |
|---|---|
| PC Tablet Vanjska Boja | Silver |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806097744313 |
| PC Tablet Serija I Porodica | Galaxy Tab A11 |
| Šifra Proizvođača | SM X135FZSAEUC |
| Tip Mreže | 2G/3G/4G |
| Tip Proizvoda | PC Tablet |
| Šifra proizvoda | SM-X135FZSAEUC |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!



