Akcija

Samsung 25W Fast Charging USB-C Power Adapter Black (cable not included)
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Četvrtak, 30. April 2026.
Samsung 25W Fast Charging USB-C Power Adapter Black (cable not included)
| Maksimalna Izlazna Snaga | 25 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 6 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Samsung |
|---|---|
| EAN Kod | 8806094912128 |
| Nazivna Struja | 3 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | CEE 7/16 |
| Šifra proizvoda | EP-T2510NBEGEU |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
