
TP-LINK Router WiFi 4 N300 TL-WR844N, MIMO, Multi-Mode, IPTV Support
- Šifra
- TL-WR844N
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router WiFi 4 N300 TL-WR844N, MIMO, Multi-Mode, IPTV Support
- Šifra
- TL-WR844N
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
Router TP-Link TL-WR844N, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, 4 x 10/100Mbps LAN Ports, 1 x 10/100Mbps WAN Port, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 5dBi
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Router TP-Link TL-WR844N, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, 4 x 10/100Mbps LAN Ports, 1 x 10/100Mbps WAN Port, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 5dBi
Opis proizvoda
Uvod
TP-Link TL-WR844N bežični N router donosi vam brzu i pouzdanu bežičnu mrežu za vaš dom ili ured. Sa brzinom do 300 Mbps i podrškom za najnovije bežične standarde, ovaj router osigurava glatko streamanje videa, igranje igrica i pretraživanje interneta.
Ključne Karakteristike
- Bežična N tehnologija – Pruža brzine do 300 Mbps za brzo prenošenje podataka i stabilno povezivanje
- 4 LAN porta – Omogućava povezivanje više žičanih uređaja kao što su računari, pametne TV i konzole za igrice
- 1 WAN port – Jednostavno povezivanje na internet putem kabla ili DSL modema
- Podrška za WPS – Brzo i jednostavno povezivanje bežičnih uređaja pritiskom na dugme
- Napredne bezbjednosne funkcije – Zaštita vaše mreže WPA/WPA2 enkripcijom i kontrolom pristupa
- Jednostavno podešavanje – Intuitivno korisničko sučelje za brzo postavljanje i upravljanje mrežom
Korisničko Iskustvo
TP-Link TL-WR844N dizajniran je za jednostavnu upotrebu i instalaciju. Uz intuitivno web sučelje, možete lako podesiti i upravljati svojom bežičnom mrežom. Podrška za WPS omogućava brzo povezivanje novih uređaja pritiskom na dugme. Napredne bezbjednosne funkcije štite vašu mrežu od neovlaštenog pristupa.
Zaključak
Ako tražite pouzdan i brz bežični router koji može pokriti sve vaše mrežne potrebe, TP-Link TL-WR844N je savršen izbor. Sa brzinom do 300 Mbps, 4 LAN i 1 WAN portom, podrškom za WPS i naprednim sigurnosnim opcijama, ovaj router pruža stabilnu i bezbjednu konekciju za sve vaše uređaje.
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| LAN | 4 (RJ 45) |
| Maksimalni Ulazni Napon | 5 V |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 106.7 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 115 mm |
| Visina (mm) | 24.3 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Šifra proizvoda | TL-WR844N |
Uvod
TP-Link TL-WR844N bežični N router donosi vam brzu i pouzdanu bežičnu mrežu za vaš dom ili ured. Sa brzinom do 300 Mbps i podrškom za najnovije bežične standarde, ovaj router osigurava glatko streamanje videa, igranje igrica i pretraživanje interneta.
Ključne Karakteristike
- Bežična N tehnologija – Pruža brzine do 300 Mbps za brzo prenošenje podataka i stabilno povezivanje
- 4 LAN porta – Omogućava povezivanje više žičanih uređaja kao što su računari, pametne TV i konzole za igrice
- 1 WAN port – Jednostavno povezivanje na internet putem kabla ili DSL modema
- Podrška za WPS – Brzo i jednostavno povezivanje bežičnih uređaja pritiskom na dugme
- Napredne bezbjednosne funkcije – Zaštita vaše mreže WPA/WPA2 enkripcijom i kontrolom pristupa
- Jednostavno podešavanje – Intuitivno korisničko sučelje za brzo postavljanje i upravljanje mrežom
Korisničko Iskustvo
TP-Link TL-WR844N dizajniran je za jednostavnu upotrebu i instalaciju. Uz intuitivno web sučelje, možete lako podesiti i upravljati svojom bežičnom mrežom. Podrška za WPS omogućava brzo povezivanje novih uređaja pritiskom na dugme. Napredne bezbjednosne funkcije štite vašu mrežu od neovlaštenog pristupa.
Zaključak
Ako tražite pouzdan i brz bežični router koji može pokriti sve vaše mrežne potrebe, TP-Link TL-WR844N je savršen izbor. Sa brzinom do 300 Mbps, 4 LAN i 1 WAN portom, podrškom za WPS i naprednim sigurnosnim opcijama, ovaj router pruža stabilnu i bezbjednu konekciju za sve vaše uređaje.
- IEEE 802.11n , up to 300 Mbps
- IEEE 802.11g , up to 54 Mbps
- IEEE 802.11b , up to 11 Mbps
- PPPoE
- IPv4
- IPv6
- IGMP
- L2TP
- PPTP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










