
TP-LINK Router Wireless N 300Mbps TL-WR840N, 2.4GHz, 2x5dBi Antene
- Šifra
- TL-WR840N
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
TP-LINK Router Wireless N 300Mbps TL-WR840N, 2.4GHz, 2x5dBi Antene
- Šifra
- TL-WR840N
- Brend
- Tp Link
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
Router TP-Link TL-WR840N, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, 4 x 10/100Mbps LAN Ports, 1 x 10/100Mbps WAN Port, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 5dBi
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Router TP-Link TL-WR840N, 2,4GHz Wireless N 300Mbps, 4 x 10/100Mbps LAN Ports, 1 x 10/100Mbps WAN Port, Fixed Omni Directional Antenna 2 x 5dBi
Opis proizvoda
Uvod
Unaprijedite svoju kućnu ili uredsku mrežu sa TP-Link TL-WR840N bežičnim N routerom. Ovaj moćan uređaj nudi nevjerovatne brzine do 300 Mbps, omogućavajući vam da uživate u glatkom streamingu HD videa, igranju online igrica i brzom surfanju internetom bez usporenja.
Ključne Karakteristike
- Brzine do 300 Mbps – Zahvaljujući N tehnologiji, ovaj router pruža do 3 puta veće brzine od starijih G routera, idealno za zahtjevne aplikacije.
- 4 LAN porta i 1 WAN port – Povežite više uređaja žičano za maksimalne performanse.
- MIMO tehnologija – Poboljšava pokrivenost i stabilnost bežične veze.
- WPS dugme za jednostavno povezivanje – Jednostavno pritisnite dugme da bežično povežete nove uređaje.
- Bezbjednosne funkcije – WPA/WPA2 enkripcija štiti vašu mrežu od neovlaštenog pristupa.
- Podrška za VLAN, QoS i AP režim – Napredne funkcije za bolju kontrolu i fleksibilnost.
Korisničko Iskustvo
TP-Link TL-WR840N nudi jednostavnu konfiguraciju i upotrebu zahvaljujući intuitivnom web interfejsu. Moćni hardver i optimizovan softver osiguravaju glatko i stabilno bežično iskustvo za sve vaše uređaje. Uživajte u bežičnoj slobodi bez usporenja.
Zaključak
Ne propustite priliku da unaprijedite svoju kućnu ili uredsku mrežu sa TP-Link TL-WR840N bežičnim N routerom. Njegovi impresivni performansi i napredne funkcije učinit će vaše mrežno iskustvo bržim, stabilnijim i ugodnijim.
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 128 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 182 mm |
| Visina (mm) | 35 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364070540 |
| Šifra proizvoda | TL-WR840N |
Uvod
Unaprijedite svoju kućnu ili uredsku mrežu sa TP-Link TL-WR840N bežičnim N routerom. Ovaj moćan uređaj nudi nevjerovatne brzine do 300 Mbps, omogućavajući vam da uživate u glatkom streamingu HD videa, igranju online igrica i brzom surfanju internetom bez usporenja.
Ključne Karakteristike
- Brzine do 300 Mbps – Zahvaljujući N tehnologiji, ovaj router pruža do 3 puta veće brzine od starijih G routera, idealno za zahtjevne aplikacije.
- 4 LAN porta i 1 WAN port – Povežite više uređaja žičano za maksimalne performanse.
- MIMO tehnologija – Poboljšava pokrivenost i stabilnost bežične veze.
- WPS dugme za jednostavno povezivanje – Jednostavno pritisnite dugme da bežično povežete nove uređaje.
- Bezbjednosne funkcije – WPA/WPA2 enkripcija štiti vašu mrežu od neovlaštenog pristupa.
- Podrška za VLAN, QoS i AP režim – Napredne funkcije za bolju kontrolu i fleksibilnost.
Korisničko Iskustvo
TP-Link TL-WR840N nudi jednostavnu konfiguraciju i upotrebu zahvaljujući intuitivnom web interfejsu. Moćni hardver i optimizovan softver osiguravaju glatko i stabilno bežično iskustvo za sve vaše uređaje. Uživajte u bežičnoj slobodi bez usporenja.
Zaključak
Ne propustite priliku da unaprijedite svoju kućnu ili uredsku mrežu sa TP-Link TL-WR840N bežičnim N routerom. Njegovi impresivni performansi i napredne funkcije učinit će vaše mrežno iskustvo bržim, stabilnijim i ugodnijim.
- Apple Mac OS
- Linux
- Microsoft Windows 2000
- Microsoft Windows XP
- Microsoft Windows Vista
- Microsoft Windows 7
- Microsoft Windows 8
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










