Akcija

155,00 KM13900KM−10%↓ Ušteda 16 KM
Dostupno
Repeater TP-Link TL-WA860RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender with AC Passthrough, QCA(Atheros), 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Ranger Extender button, Range extender mode, with 2 fixed Antennas
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Repeater TP-Link TL-WA860RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender with AC Passthrough, QCA(Atheros), 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Ranger Extender button, Range extender mode, with 2 fixed Antennas
| Mrežni Form Faktor | External |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
| Antena | External |
|---|---|
| Broj Ethernet 10/100Base TX Portova | 1 |
| Tip Konektora Ethernet 10/100Base TX Porta | RJ 45 |
| Minimalna Potrošnja Snage | 3 W |
|---|
| Dubina (mm) | 65.8 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 110 mm |
| Visina (mm) | 75.2 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 0 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 90 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364071158 |
| Tip Uplink Porta | 1 x 10Base T/100Base TX |
| Šifra proizvoda | TL-WA860RE |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije





