
Redmi 15C 8+256, Black, Midnight Black
- Šifra
- MZB0KOCEU
- Brend
- Redmi
- Kategorija
- Mobilni Telefoni
- Garancija
- 24 Mjeseci
Redmi 15C 8+256, Black, Midnight Black
- Šifra
- MZB0KOCEU
- Brend
- Redmi
- Kategorija
- Mobilni Telefoni
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Redmi 15C 8+256, Midnight Black, zadnja kamera 50MP, prednja 8MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6000 mAh, 33W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G81-Ultra, displej: 6,9” DOT Drop – 1600×720, 120Hz, 211g
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Redmi 15C 8+256, Midnight Black, zadnja kamera 50MP, prednja 8MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6000 mAh, 33W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G81-Ultra, displej: 6,9” DOT Drop – 1600×720, 120Hz, 211g
Specifikacije
| Format Ekrana Telefona | 20:9 |
|---|---|
| Rezolucija Smph | 720 x 1600 |
| Tip Ekrana Smph | IPS |
| Video Rezolucija Main Smph | 1080p |
| Broj Jezgri Telefona | Octa Core |
|---|---|
| Memorija Pametnog Telefona | 256 GB |
| SPEED CPU SMPH | 2x2.0GHz & 6x1.8 GHz |
| USB Tip SMPH | Type C |
|---|---|
| WIFI | Da |
| Kapacitet Baterije Telefona | 6000 mAh |
|---|
| Boja Detalja Telefona | Mat crna |
|---|---|
| Boja Telefona | Crna |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|
| Brend | Redmi |
|---|---|
| Šifra proizvoda | MZB0KOCEU |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









