Akcija

Philips TAT1209PK/00 True Wireless earbuds
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Philips TAT1209PK/00 True Wireless earbuds
| Form Faktor | Ear Bud |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Podržani Bluetooth Profili |
|
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Format Mikrofona | Built In |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Promjer Zvučnika | 10 mm |
| Tip Audio Sistema | Earphones |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 18 hr |
|---|---|
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion Polymer |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 300 mAh |
| Pozicija Napajanja | Internal |
|---|
| Dubina (mm) | 58 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 25.2 mm |
| Visina (mm) | 35.9 mm |
| Spoljašnja Boja | Pink |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Philips |
|---|---|
| EAN Kod | 4895229138070 |
| Tip Montaže | In Ear |
| Šifra proizvoda | TAT1209PK/00 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










