
Kratki opis
Philips TAH4209WT/00 Bluetooth On-ear wireless headphones, white
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Philips TAH4209WT/00 Bluetooth On-ear wireless headphones, white
Opis proizvoda
Philips TAH4209WT/00 Bežične On-ear Slušalice Bijele
Ove slušalice donose snažan bas i izvanrednu udobnost za potpuno uranjajuće audio iskustvo. Uživajte u omiljenoj muzici do 29 sati s kristalno čistim zvukom, sve u elegantnom bijelom dizajnu.
Uvod
Uronite u svijet muzike s Philips TAH4209WT/00 bežičnim slušalicama koje donose nevjerovatnu slobodu kretanja i izuzetan kvalitet zvuka. Dizajnirane za cjelodnevno slušanje, ove slušalice kombinuju snažan bas sa laganom udobnošću, omogućavajući vam da uživate u svakoj noti bez obzira gdje se nalazite.
Ključne Karakteristike
- Bluetooth 5.0 – Uživajte u stabilnoj i brzoj bežičnoj vezi, pružajući vam potpunu slobodu bez zapetljanih kablova.
- Snažni 32mm neodimijumski drajveri – Osiguravaju jasan i oštar zvuk sa bogatim, dubokim basom koji će oživjeti vašu muziku.
- Funkcija pojačanja basa (Bass Boost) – Jednostavnim pritiskom na dugme pojačajte niske tonove i osjetite ritam kao nikada prije.
- Dugotrajna baterija (do 29 sati) – Slušajte muziku, podcaste ili audioknjige cijeli dan bez brige o punjenju.
- Brzo punjenje (15 minuta za 4 sata) – Kada ste u žurbi, kratko punjenje je dovoljno da dobijete sate dodatne reprodukcije.
- Sklopiv i lagan dizajn – Lako ih ponesite sa sobom gdje god idete, savršene su za putovanja i svakodnevnu upotrebu.
Korisničko Iskustvo
Korisničko iskustvo sa Philips TAH4209WT/00 slušalicama je dizajnirano da bude jednostavno i ugodno. Mekani jastučići za uši i podesiva traka za glavu osiguravaju udobnost čak i tokom dugih sesija slušanja. Intuitivne kontrole na samoj slušalici omogućavaju vam da lako upravljate muzikom i pozivima, dok vas moćan zvuk s pojačanim basom potpuno uvlači u vašu omiljenu playlistu. Nema više brige oko kablova, samo čista sloboda bežičnog zvuka.
Zaključak
Philips TAH4209WT/00 bežične slušalice su idealan izbor za sve koji traže kombinaciju vrhunskog zvuka, dugotrajne baterije i udobnosti. Bez obzira slušate li muziku kod kuće, na putu ili tokom treninga, ove slušalice će vas pratiti pružajući nezaboravno audio iskustvo. Osjetite bas, uživajte u slobodi i prepustite se muzici s Philips kvalitetom.
Specifikacije
| Form Faktor | Supra Aural (on Ear) |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Podržani Bluetooth Profili |
|
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Audio Kontrole |
|
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Headphones |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 55 hr |
|---|---|
| Punjenje Baterije | <li>Max 2 hr |
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 600 mAh |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 42.5 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 2 m |
| Nazivna Težina | 0.16 kg |
| Širina (mm) | 176 mm |
| Visina (mm) | 155 mm |
| Spoljašnja Boja | Silk White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Philips |
|---|---|
| EAN Kod | 4895229139749 |
| Tip Montaže | Head Band |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | TAH4209WT/00 |
Philips TAH4209WT/00 Bežične On-ear Slušalice Bijele
Ove slušalice donose snažan bas i izvanrednu udobnost za potpuno uranjajuće audio iskustvo. Uživajte u omiljenoj muzici do 29 sati s kristalno čistim zvukom, sve u elegantnom bijelom dizajnu.
Uvod
Uronite u svijet muzike s Philips TAH4209WT/00 bežičnim slušalicama koje donose nevjerovatnu slobodu kretanja i izuzetan kvalitet zvuka. Dizajnirane za cjelodnevno slušanje, ove slušalice kombinuju snažan bas sa laganom udobnošću, omogućavajući vam da uživate u svakoj noti bez obzira gdje se nalazite.
Ključne Karakteristike
- Bluetooth 5.0 – Uživajte u stabilnoj i brzoj bežičnoj vezi, pružajući vam potpunu slobodu bez zapetljanih kablova.
- Snažni 32mm neodimijumski drajveri – Osiguravaju jasan i oštar zvuk sa bogatim, dubokim basom koji će oživjeti vašu muziku.
- Funkcija pojačanja basa (Bass Boost) – Jednostavnim pritiskom na dugme pojačajte niske tonove i osjetite ritam kao nikada prije.
- Dugotrajna baterija (do 29 sati) – Slušajte muziku, podcaste ili audioknjige cijeli dan bez brige o punjenju.
- Brzo punjenje (15 minuta za 4 sata) – Kada ste u žurbi, kratko punjenje je dovoljno da dobijete sate dodatne reprodukcije.
- Sklopiv i lagan dizajn – Lako ih ponesite sa sobom gdje god idete, savršene su za putovanja i svakodnevnu upotrebu.
Korisničko Iskustvo
Korisničko iskustvo sa Philips TAH4209WT/00 slušalicama je dizajnirano da bude jednostavno i ugodno. Mekani jastučići za uši i podesiva traka za glavu osiguravaju udobnost čak i tokom dugih sesija slušanja. Intuitivne kontrole na samoj slušalici omogućavaju vam da lako upravljate muzikom i pozivima, dok vas moćan zvuk s pojačanim basom potpuno uvlači u vašu omiljenu playlistu. Nema više brige oko kablova, samo čista sloboda bežičnog zvuka.
Zaključak
Philips TAH4209WT/00 bežične slušalice su idealan izbor za sve koji traže kombinaciju vrhunskog zvuka, dugotrajne baterije i udobnosti. Bez obzira slušate li muziku kod kuće, na putu ili tokom treninga, ove slušalice će vas pratiti pružajući nezaboravno audio iskustvo. Osjetite bas, uživajte u slobodi i prepustite se muzici s Philips kvalitetom.
- A2DP
- AVRCP
- HFP
- Volume
- Play/Pause
- Calls
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










