Akcija

150,00 KM14000KM−7%↓ Ušteda 10 KM
Dostupno
Philips TAB5109/10 Soundbar
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Srijeda, 29. April 2026.
Philips TAB5109/10 Soundbar
| Brend | Philips |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Akustična Impedansa | 8 Ω |
| Audio Linijski Ulaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 3.3 kg |
| Dubina (mm) | 766 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 155 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 91 mm |
| Frekvencijski Odziv | 60Hz 20kHz |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Izlazna Snaga | 120 W |
| Izlazna Snaga Po Kanalu | 60 W |
| Karakteristike Zvučnika |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
