
Kratki opis
Philips Monitor Evnia 5000 27M2C5500W 27” Curved VA, 2560×1440 (QHD), 240Hz, 1ms, 400 cd/m², 3000:1, DisplayHDR 400, 2x HDMI, 2x DisplayPort, Dark Slate, 3-year warranty
- Zakrivljeni VA panel od 27 inča sa QHD rezolucijom za impresivan doživljaj gejminga
- Izuzetno brzo osvježavanje od 240Hz i vrijeme odziva od 1ms za glatko igranje
- DisplayHDR 400 za živopisne boje i izvanredan kontrast
- Višestruke opcije povezivanja sa 2x HDMI i 2x DisplayPort
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Philips Monitor Evnia 5000 27M2C5500W 27” Curved VA, 2560×1440 (QHD), 240Hz, 1ms, 400 cd/m², 3000:1, DisplayHDR 400, 2x HDMI, 2x DisplayPort, Dark Slate, 3-year warranty
- Zakrivljeni VA panel od 27 inča sa QHD rezolucijom za impresivan doživljaj gejminga
- Izuzetno brzo osvježavanje od 240Hz i vrijeme odziva od 1ms za glatko igranje
- DisplayHDR 400 za živopisne boje i izvanredan kontrast
- Višestruke opcije povezivanja sa 2x HDMI i 2x DisplayPort
Opis proizvoda

Specifikacije
| Prirodna Rezolucija | 2K 1440p |
|---|---|
| Veličina Ekrana | 27 |
| Dinamički Kontrastni Odnos | Mega DCR |
| Gamut | SRGB 119%, NTSC 98.5% |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Kontrast Slike | 3 000 : 1 |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Mogućnosti Ekrana | HDCP Ready, SmartImage, White LED Backlight, Flicker Free Technology, Curved Technology, QHD, EasyRead, LowBlue Mode, HDR 400, AMD FreeSync Premium Pro |
| Obrada Ekrana | Haze 25% |
| Tehnologija Ekrana | TFT Active Matrix |
| Tip Ekrana | LCD |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 27" |
| Frekvencija Osvježavanje | 240 Hz |
| DisplayPort | 2 |
|---|---|
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type B)); 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Audio Linijski Izlaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.5 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 25.9 W |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Dubina (mm) | 230 mm |
|---|---|
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3658 m |
| Nazivna Težina | 5 kg |
| Širina (mm) | 606 mm |
| Širina Navoja | 0.2331 mm |
| Težina | 6.25 kg |
| Visina (mm) | 527 mm |
| Spoljašnja Boja | Slate |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Philips |
|---|---|
| EAN Kod | 8712581799540 |
| Tip Matrice | VA |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Šifra proizvoda | 27M2C5500W/00 |

Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Šta je EPREL?
EPREL (European Product Registry for Energy Labelling) je europska baza podataka za energetske oznake. Omogućava potrošačima pristup detaljnim informacijama o energetskoj učinkovitosti proizvoda.
O energetskoj oznaci
Energetska klasa označava učinkovitost proizvoda. Klasa A (zelena) je najučinkovitija, dok je klasa G (crvena) najmanje učinkovita.









