
Kratki opis
Philips Monitor Evnia 3000 34M2C3500L 34” Curved VA, 3440×1440 (WQHD), 180Hz, 0.5ms, 300 cd/m², 4000:1, HDR10, 2x HDMI, DisplayPort, Adaptive Sync, 3-year warranty
- Potpuna uronjenost: Zakrivljeni 34-inčni WQHD ekran vas obavija akcijom, čineći da se osjećate kao da ste u samom centru igre.
- Nevjerovatna brzina: Sa stopom osvježavanja od 180Hz i vremenom odziva od 0.5ms, svaki pokret je kristalno jasan i bez kašnjenja, dajući vam ključnu prednost nad protivnicima.
- Živopisne boje i duboki kontrast: VA panel sa HDR10 podrškom donosi nevjerovatno bogate boje i duboke crne tonove za realistično i impresivno vizuelno iskustvo.
- Glatko igranje bez trzanja: Adaptive Sync tehnologija eliminiše cijepanje ekrana i sjeckanje, osiguravajući savršeno fluidan gameplay čak i u najintenzivnijim momentima.
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Kratki opis
Philips Monitor Evnia 3000 34M2C3500L 34” Curved VA, 3440×1440 (WQHD), 180Hz, 0.5ms, 300 cd/m², 4000:1, HDR10, 2x HDMI, DisplayPort, Adaptive Sync, 3-year warranty
- Potpuna uronjenost: Zakrivljeni 34-inčni WQHD ekran vas obavija akcijom, čineći da se osjećate kao da ste u samom centru igre.
- Nevjerovatna brzina: Sa stopom osvježavanja od 180Hz i vremenom odziva od 0.5ms, svaki pokret je kristalno jasan i bez kašnjenja, dajući vam ključnu prednost nad protivnicima.
- Živopisne boje i duboki kontrast: VA panel sa HDR10 podrškom donosi nevjerovatno bogate boje i duboke crne tonove za realistično i impresivno vizuelno iskustvo.
- Glatko igranje bez trzanja: Adaptive Sync tehnologija eliminiše cijepanje ekrana i sjeckanje, osiguravajući savršeno fluidan gameplay čak i u najintenzivnijim momentima.
Opis proizvoda
Specifikacije
| Veličina Ekrana | 34 |
|---|---|
| Prirodna Rezolucija | 2k 1440p |
| Frekvencija Osvježavanje | 180 Hz |
| Dinamički Kontrastni Odnos | Mega DCR |
| Gamut | SRGB 125%, NTSC 105%, Adobe RGB 103% |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Kontrast Slike | 4 000 : 1 |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Mogućnosti Ekrana | SmartContrast, Crystal Clear Image, HDCP Ready, SmartImage, White LED Backlight, WQHD, Curved Technology, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair |
| Obrada Ekrana | Anti Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Tehnologija Ekrana | TFT Active Matrix |
| Tip Ekrana | LCD |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 34" |
| DisplayPort | 1 |
|---|---|
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Audio Izlaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.5 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 31 W |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Dubina (mm) | 251 mm |
|---|---|
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3658 m |
| Nazivna Težina | 6.5 kg |
| Širina (mm) | 808 mm |
| Širina Navoja | 0.2317 mm |
| Težina | 7.33 kg |
| Visina (mm) | 464 mm |
| Spoljašnja Boja | Charcoal |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Philips |
|---|---|
| EAN Kod | 8721038001945 |
| Tip Matrice | VA |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Šifra proizvoda | 34M2C3500L/00 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Šta je EPREL?
EPREL (European Product Registry for Energy Labelling) je europska baza podataka za energetske oznake. Omogućava potrošačima pristup detaljnim informacijama o energetskoj učinkovitosti proizvoda.
O energetskoj oznaci
Energetska klasa označava učinkovitost proizvoda. Klasa A (zelena) je najučinkovitija, dok je klasa G (crvena) najmanje učinkovita.











