Akcija
Preporuka

1.820,00 KM1.46000KM−20%↓ Ušteda 360 KM
Besplatna dostava
Philips 65OLED770/12 4K OLED AMBILIGHT TV, 120 Hz, Procesor P5 AI Perfect, 164 cm (65”), Dolby Vision and Dolby Atmos
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Philips 65OLED770/12 4K OLED AMBILIGHT TV, 120 Hz, Procesor P5 AI Perfect, 164 cm (65”), Dolby Vision and Dolby Atmos
| Veličina Ekrana | 65 |
|---|---|
| Prirodna Rezolucija | 4k 2160p |
| Frekvencija Osvježavanje | 120 Hz |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 300mm |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Tehnologija Ekrana | TFT Active Matrix |
| Tip Ekrana | OLED |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 65" |
| ROM Memorija | 8 Gb |
|---|---|
| Instalirani Operativni Sistem | Titan OS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
|---|---|
| HDMI | 4 (HDMI (Type A)) |
| LAN | Yes |
| USB | 2 (USB Type A) |
| Wi Fi | IEEE 802.11ac Wi Fi 5 |
| Format Zvučnika | Integrated |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | 2 Channels |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.3 W |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Dubina (mm) | 248 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 23.22 kg |
| Širina (mm) | 1449 mm |
| Širina Navoja | 0.3747 mm |
| Težina | 23.515 kg |
| Visina (mm) | 852 mm |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Philips |
|---|---|
| EAN Kod | 8718863046845 |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Tip Skladišta | Flash Memory |
| Šifra proizvoda | 65OLED770/12 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije





Drugi proizvodi istog brenda











