
Kratki opis
Philips 27E2N2500 27” QHD Monitor, 120Hz IPS, 2560×1440, 1ms MPRT, Adaptive Sync, HDR10 HDMI, DP, Audio Out, 3-sides frameless, Tilt, VESA, 3-year warranty
- Kristalno čista QHD rezolucija za impresivnu sliku.
- Glatko 120Hz osvježavanje i munjevit 1ms odziv za fluidno iskustvo.
- IPS panel sa širokim uglovima gledanja i živopisnim bojama.
- Adaptive Sync i HDR10 tehnologija za besprijekoran prikaz bez kidanja slike.
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Philips 27E2N2500 27” QHD Monitor, 120Hz IPS, 2560×1440, 1ms MPRT, Adaptive Sync, HDR10 HDMI, DP, Audio Out, 3-sides frameless, Tilt, VESA, 3-year warranty
- Kristalno čista QHD rezolucija za impresivnu sliku.
- Glatko 120Hz osvježavanje i munjevit 1ms odziv za fluidno iskustvo.
- IPS panel sa širokim uglovima gledanja i živopisnim bojama.
- Adaptive Sync i HDR10 tehnologija za besprijekoran prikaz bez kidanja slike.
Opis proizvoda
/27E2N2500.webp)
Specifikacije
| Prirodna Rezolucija | 2K 1440p |
|---|---|
| Frekvencija Osvjezavanje | 120Hz |
| Veličina Ekrana | 27 |
| Dinamički Kontrastni Odnos | Mega DCR |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Kontrast Slike | 1 000 : 1 |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 30 Hz |
| Mogućnosti Ekrana | SmartImage, White LED Backlight, Frameless Display, Flicker Free Technology, QHD, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, AMD Adaptive Sync Technology |
| Obrada Ekrana | Anti Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Tip Ekrana | LCD |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 27" |
| DisplayPort | 1 |
|---|---|
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.5 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 22.97 W |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Dubina (mm) | 200 mm |
|---|---|
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3658 m |
| Nazivna Težina | 2.85 kg |
| Širina (mm) | 616 mm |
| Širina Navoja | 0.2331 mm |
| Težina | 3.22 kg |
| Visina (mm) | 454 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Philips |
|---|---|
| EAN Kod | 8721038004472 |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Šifra proizvoda | 27E2N2500/00 |
/27E2N2500.webp)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Šta je EPREL?
EPREL (European Product Registry for Energy Labelling) je europska baza podataka za energetske oznake. Omogućava potrošačima pristup detaljnim informacijama o energetskoj učinkovitosti proizvoda.
O energetskoj oznaci
Energetska klasa označava učinkovitost proizvoda. Klasa A (zelena) je najučinkovitija, dok je klasa G (crvena) najmanje učinkovita.









