
Kratki opis
Pan/Tilt Home Security WiFi Camera,Day/Night view,1080p Full HD,Micro SD card-Up to 128GB,H.264 Video,Two-way Audio,360°/114° viewing angle with Pan/Tilt,2.4GHz,802.11b/g/n,Cloud support,Android and iOS APP,Motion Detection,Sound/Light Alarm
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Pan/Tilt Home Security WiFi Camera,Day/Night view,1080p Full HD,Micro SD card-Up to 128GB,H.264 Video,Two-way Audio,360°/114° viewing angle with Pan/Tilt,2.4GHz,802.11b/g/n,Cloud support,Android and iOS APP,Motion Detection,Sound/Light Alarm
Opis proizvoda
Pan/Tilt Home Security WiFi Camera je visokokvalitetna kamera koja omogućava dan/noć pregled u 1080p Full HD rezoluciji. Ova kamera ima mogućnost snimanja na Micro SD karticu do 128GB i koristi H.264 video format. Također, ima funkciju dvosmjernog audio snimanja i omogućava pregled u 360°/114°. Ova kamera je idealna za nadzor doma ili poslovnog prostora, a njeni napredni sigurnosni sustavi osiguravaju da su vaši snimci sigurni i zaštićeni. Sve u svemu, ova kamera je izvrsna opcija za sve koji traže visokokvalitetni nadzor i sigurnost.
Specifikacije
| Horizontalni Ugao Gledanja | 360° |
|---|---|
| Maks. Video Rezolucija | 1920x1080 |
| Vertikalni Ugao Gledanja | 112.5° |
| Interfejs | Wi Fi |
|---|
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Tip Napajanja | AC Adapter |
| Ulazni Napon | DC 9 V |
| Dubina (mm) | 117.7 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 86.6 mm |
| Visina (mm) | 85 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 70 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, IC, CE, NCC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| Tip Kamere | IP Camera |
| Šifra proizvoda | TAPO-C200 |
Pan/Tilt Home Security WiFi Camera je visokokvalitetna kamera koja omogućava dan/noć pregled u 1080p Full HD rezoluciji. Ova kamera ima mogućnost snimanja na Micro SD karticu do 128GB i koristi H.264 video format. Također, ima funkciju dvosmjernog audio snimanja i omogućava pregled u 360°/114°. Ova kamera je idealna za nadzor doma ili poslovnog prostora, a njeni napredni sigurnosni sustavi osiguravaju da su vaši snimci sigurni i zaštićeni. Sve u svemu, ova kamera je izvrsna opcija za sve koji traže visokokvalitetni nadzor i sigurnost.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










