
Kratki opis
Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch with 4-Port PoE+ 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-PoE Ports 802.3at/af, 65 W PoE Power, Desktop Steel Case and Fanless Integration with Omada SDN Controller
- Četiri Gigabitna PoE+ porta za jednostavno napajanje mrežnih uređaja.
- Ukupna PoE snaga od 65W za pouzdan rad više uređaja istovremeno.
- Integracija sa Omada SDN kontrolerom za centralizovano upravljanje mrežom.
- Tihi rad zahvaljujući dizajnu bez ventilatora i izdržljivom metalnom kućištu.
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 115,00 KM
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch with 4-Port PoE+ 4× Gigabit PoE+ Ports, 1× Gigabit Non-PoE Ports 802.3at/af, 65 W PoE Power, Desktop Steel Case and Fanless Integration with Omada SDN Controller
- Četiri Gigabitna PoE+ porta za jednostavno napajanje mrežnih uređaja.
- Ukupna PoE snaga od 65W za pouzdan rad više uređaja istovremeno.
- Integracija sa Omada SDN kontrolerom za centralizovano upravljanje mrežom.
- Tihi rad zahvaljujući dizajnu bez ventilatora i izdržljivom metalnom kućištu.
Opis proizvoda
TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and the World's No.1 provider of WLAN and Broadband CPE devices, with products available in over 120 countries to tens of millions customers. Committed to intensive R&D, efficient production and strict quality management, TP-LINK continues to provide award-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Based on the confidence of tens of millions of customers, TP-LINK is now growing to become one of the most competitive providers of networking products with aspirations to become one of the top 3 networking brands in the world and striving for a larger global market share, while further advancing in the world of networking to better serve our most valued customers with products that make their lives easier.
Specifikacije
| Power Over Ethernet/Strujni Adapter |
|
|---|
| Dubina (mm) | 98 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 100 mm |
| Visina (mm) | 25 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 60 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 8885020620931 |
| Šifra proizvoda | ES205GP |
TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and the World's No.1 provider of WLAN and Broadband CPE devices, with products available in over 120 countries to tens of millions customers. Committed to intensive R&D, efficient production and strict quality management, TP-LINK continues to provide award-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Based on the confidence of tens of millions of customers, TP-LINK is now growing to become one of the most competitive providers of networking products with aspirations to become one of the top 3 networking brands in the world and striving for a larger global market share, while further advancing in the world of networking to better serve our most valued customers with products that make their lives easier.
- External
- Output: DC 53.5 V
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










