
Kratki opis
Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch 5× Gigabit RJ45 Ports Desktop Steel Case Integration with Omada SDN Controller, Flow Control, Loopback Detection, Port Isolation, Port Mirroring, LAG, VLAN, IGMP Snooping, QoS, Storm Control
- 5 Gigabitnih RJ45 portova za brzu mrežu
- Kompaktno, izdržljivo kućište od čelika za desktop upotrebu
- Integracija sa Omada SDN kontrolerom za jednostavno centralizovano upravljanje
- Napredne funkcije poput VLAN-a, QoS-a i kontrole protoka za optimizovanu performansu
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Omada 5-Port Gigabit Easy Managed Switch 5× Gigabit RJ45 Ports Desktop Steel Case Integration with Omada SDN Controller, Flow Control, Loopback Detection, Port Isolation, Port Mirroring, LAG, VLAN, IGMP Snooping, QoS, Storm Control
- 5 Gigabitnih RJ45 portova za brzu mrežu
- Kompaktno, izdržljivo kućište od čelika za desktop upotrebu
- Integracija sa Omada SDN kontrolerom za jednostavno centralizovano upravljanje
- Napredne funkcije poput VLAN-a, QoS-a i kontrole protoka za optimizovanu performansu
Opis proizvoda
TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and the World's No.1 provider of WLAN and Broadband CPE devices, with products available in over 120 countries to tens of millions customers. Committed to intensive R&D, efficient production and strict quality management, TP-LINK continues to provide award-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Based on the confidence of tens of millions of customers, TP-LINK is now growing to become one of the most competitive providers of networking products with aspirations to become one of the top 3 networking brands in the world and striving for a larger global market share, while further advancing in the world of networking to better serve our most valued customers with products that make their lives easier.
Specifikacije
| LAN | 5 (RJ 45) |
|---|
| Dubina (mm) | 98 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 100 mm |
| Visina (mm) | 25 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 60 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | FCC, CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 8885020620917 |
| Šifra proizvoda | ES205G |
TP-LINK is a global provider of SOHO networking products and the World's No.1 provider of WLAN and Broadband CPE devices, with products available in over 120 countries to tens of millions customers. Committed to intensive R&D, efficient production and strict quality management, TP-LINK continues to provide award-winning networking products in Wireless, ADSL, Routers, Switches, IP Cameras, Powerline Adapters, Print Servers, Media Converters and Network Adapters for Global end-users.
Based on the confidence of tens of millions of customers, TP-LINK is now growing to become one of the most competitive providers of networking products with aspirations to become one of the top 3 networking brands in the world and striving for a larger global market share, while further advancing in the world of networking to better serve our most valued customers with products that make their lives easier.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




