Akcija

1.235,00 KM96500KM−22%↓ Ušteda 270 KM
Besplatna dostava
MSI Video Card Nvidia GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC (12GB GDDR7/192bit, PCI-E Gen5, 3x DP 2.1, 1x HDMI 2.1, 1x 16-pin Power Connector, Retail)
Dostupno
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 1525,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
MSI Video Card Nvidia GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC (12GB GDDR7/192bit, PCI-E Gen5, 3x DP 2.1, 1x HDMI 2.1, 1x 16-pin Power Connector, Retail)
| Prirodna Rezolucija | 8k |
|---|
| Grafika | Nvidia Geforce Rtx 50 Series |
|---|---|
| Boost Brzina GPU Jezgre | 2542 MHz |
| Broj GPU Jedinica | 1 |
| Broj Stream Procesora | 6144 |
| Brzina Video Memorije | 28 Gbps |
| Kapacitet Video Memorije | 12 GB |
| Naziv GPU Jezgre | GB205 300 |
| Propusnost Memorije | 672 GB/s |
| Propusnost Memorijskog Busa | 192 bit |
| Tip Memorije | GDDR7 |
| Tip Sistema Hlađenja | TORX 5.0 Fan |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Broj DisplayPort Priključaka | 3 |
|---|---|
| Broj HDMI Priključaka | 1 |
| Tip HDMI Konektora | HDMI (Type A) |
| Snaga (W) | 650 W |
|---|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 250 W |
| Spoljašnje Napajanje | 16 pin |
| Dubina (mm) | 236 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 774 g |
| Širina (mm) | 126 mm |
| Visina (mm) | 50 mm |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Msi |
|---|---|
| EAN Kod | 4711377308229 |
| Šifra proizvoda | RTX 5070 12G VENTUS 2X OC |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!