
MERCUSYS Router WiFi 4 N300 MW301R, WDS Bridge, IPv6, Guest Network
- Šifra
- MW301R
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 4 N300 MW301R, WDS Bridge, IPv6, Guest Network
- Šifra
- MW301R
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MW301R 300Mbps Wireless N Router, 1 x 10/100 WAN Port + 2 x 10/100 LAN Ports, 2 x 5 dBi fixed omni directional antennas, WDS bridge,IPv4,IPv6,Dynamic DNS,DHCP,Port Forwarding,2.4GHz guest network,Mercusys App,IP and MAC address binding
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys MW301R 300Mbps Wireless N Router, 1 x 10/100 WAN Port + 2 x 10/100 LAN Ports, 2 x 5 dBi fixed omni directional antennas, WDS bridge,IPv4,IPv6,Dynamic DNS,DHCP,Port Forwarding,2.4GHz guest network,Mercusys App,IP and MAC address binding
Opis proizvoda
300Mbps Wireless N Router je uređaj koji omogućava bežično povezivanje sa brzinom do 300Mbps. Ima jedan 10/100M WAN port i dva 10/100M LAN porta za povezivanje sa drugim uređajima. Uređaj ima dve fiksne antene koje omogućavaju stabilan signal i širok domet. Može se koristiti za povezivanje više uređaja u mrežu, kao što su računari, pametni telefoni, televizori i igračke konzole. Ovaj router podržava različite sigurnosne protokole, kao što su WEP, WPA i WPA2, kako bi se osigurala sigurnost mreže. Također ima mogućnost podešavanja različitih funkcija, kao što su roditeljska kontrola, QoS i VPN. Uređaj je jednostavan za instalaciju i upotrebu, a dolazi sa svim potrebnim kablovima i uputstvom za upotrebu.
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| LAN | 2 (RJ 45) |
| Maksimalni Ulazni Napon | 5 V |
|---|
| Dubina (mm) | 94 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 114 mm |
| Visina (mm) | 26 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| EAN Kod | 6957939000141 |
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router |
| Šifra proizvoda | MW301R |
300Mbps Wireless N Router je uređaj koji omogućava bežično povezivanje sa brzinom do 300Mbps. Ima jedan 10/100M WAN port i dva 10/100M LAN porta za povezivanje sa drugim uređajima. Uređaj ima dve fiksne antene koje omogućavaju stabilan signal i širok domet. Može se koristiti za povezivanje više uređaja u mrežu, kao što su računari, pametni telefoni, televizori i igračke konzole. Ovaj router podržava različite sigurnosne protokole, kao što su WEP, WPA i WPA2, kako bi se osigurala sigurnost mreže. Također ima mogućnost podešavanja različitih funkcija, kao što su roditeljska kontrola, QoS i VPN. Uređaj je jednostavan za instalaciju i upotrebu, a dolazi sa svim potrebnim kablovima i uputstvom za upotrebu.
- PPPoE
- IPv4
- IPv6
- L2TP
- PPTP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









