
MERCUSYS USB WiFi Kartica 150 Mbps MW150US N150, WPA3, Nano Size
- Šifra
- MW150US
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežne Kartice
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS USB WiFi Kartica 150 Mbps MW150US N150, WPA3, Nano Size
- Šifra
- MW150US
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežne Kartice
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MW150US N150 Wireless Nano USB Adapter, 150 Mbps on 2.4 GHz Nano Size, USB 2.0, WPA3, Internal antenna, Plug and Play
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys MW150US N150 Wireless Nano USB Adapter, 150 Mbps on 2.4 GHz Nano Size, USB 2.0, WPA3, Internal antenna, Plug and Play
Opis proizvoda
Mercusys N150 Wireless Nano USB Adapter je kompaktni USB adapter koji omogućava bežično povezivanje računara ili laptopa sa Wi-Fi mrežom. Sa svojom nano veličinom, ovaj adapter je idealan za putovanja ili situacije kada je potrebno minimalno zauzimanje prostora. Koristi USB 2.0 sučelje za brz prenos podataka i podržava brzinu do 150 Mbps. Adapter je kompatibilan sa standardima 802.11b/g/n, što omogućava stabilnu i pouzdanu vezu. Također, ima ugrađenu antenu koja poboljšava signal i osigurava širok domet. Podešavanje adaptera je jednostavno, samo ga treba priključiti u USB port i instalirati odgovarajuće drajvere. Kompatibilan je sa različitim operativnim sistemima kao što su Windows, Mac i Linux. Ovaj adapter je odlično rješenje za korisnike koji žele brzo i jednostavno proširiti mogućnosti svojih računara ili laptopa i uživati u bežičnom internetu.
Specifikacije
| Mrežni Form Faktor | External |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem | Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 10 |
| Antena | Internal |
|---|---|
| Arhitektura LAN Mreže | Wi Fi |
| Interfejs | Wi Fi |
| Podrška Za Wi Fi | Yes |
| Tip Mrežnog Povezivanja | USB Adapter |
| USB 2.0 | 1 (4 Pin USB (type A)) |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz |
| Dubina (mm) | 14.8 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 18.9 mm |
| Visina (mm) | 6.85 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, ROHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Šifra proizvoda | MW150US |
Mercusys N150 Wireless Nano USB Adapter je kompaktni USB adapter koji omogućava bežično povezivanje računara ili laptopa sa Wi-Fi mrežom. Sa svojom nano veličinom, ovaj adapter je idealan za putovanja ili situacije kada je potrebno minimalno zauzimanje prostora. Koristi USB 2.0 sučelje za brz prenos podataka i podržava brzinu do 150 Mbps. Adapter je kompatibilan sa standardima 802.11b/g/n, što omogućava stabilnu i pouzdanu vezu. Također, ima ugrađenu antenu koja poboljšava signal i osigurava širok domet. Podešavanje adaptera je jednostavno, samo ga treba priključiti u USB port i instalirati odgovarajuće drajvere. Kompatibilan je sa različitim operativnim sistemima kao što su Windows, Mac i Linux. Ovaj adapter je odlično rješenje za korisnike koji žele brzo i jednostavno proširiti mogućnosti svojih računara ili laptopa i uživati u bežičnom internetu.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









