
MERCUSYS Router WiFi 6 AX3000 MR80X, Dual-Band, MU-MIMO, Beamforming, WPA3
- Šifra
- MR80X
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 6 AX3000 MR80X, Dual-Band, MU-MIMO, Beamforming, WPA3
- Šifra
- MR80X
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MR80X AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, 4× Fixed External Antennas, 3× G LAN Ports, 1× G WAN Port, 1024-QAM, OFDMA, HE160, Router/AP mode, Beamforming, MU-MIMO, VPN server, TWT, Smart Connect, WPA3
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 78,50 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys MR80X AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 Router, 574 Mbps at 2.4 GHz + 2402 Mbps at 5 GHz, 4× Fixed External Antennas, 3× G LAN Ports, 1× G WAN Port, 1024-QAM, OFDMA, HE160, Router/AP mode, Beamforming, MU-MIMO, VPN server, TWT, Smart Connect, WPA3
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 4 |
| LAN | 3 (RJ 45) |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 208.8 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 171.6 mm |
| Visina (mm) | 41.7 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Tip Spoljne Povezivosti | <b>1 x WAN ( |
| Šifra proizvoda | MR80X |
- PPPoE
- L2TP
- PPTP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









