
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit 1000 Mbps High-Speed Advanced HomePlug AV2 1 x
- Šifra
- MP500KIT
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit 1000 Mbps High-Speed Advanced HomePlug AV2 1 x
- Šifra
- MP500KIT
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Mrežna Oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit, 1000 Mbps High-Speed, Advanced HomePlug AV2, 1 x Gigabit Port, Power Saving, Range : 300 Meters over electrical circuit, Powerline Security: 128-bit AES, Plug and Play
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
115,00 KM10000KM
−13%Ušteda 15 KM
Cijena uključuje PDV
1
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit, 1000 Mbps High-Speed, Advanced HomePlug AV2, 1 x Gigabit Port, Power Saving, Range : 300 Meters over electrical circuit, Powerline Security: 128-bit AES, Plug and Play
Specifikacije
| Arhitektura LAN Mreže | 10Base T/100Base TX/1000Base T |
|---|---|
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Podržani LAN Menadžment Protokol | HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Dubina (mm) | 60 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 101 mm |
| Visina (mm) | 36 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Šifra proizvoda | MP500KIT |
Arhitektura LAN Mreže
10Base T/100Base TX/1000Base T
LAN
1 (RJ 45)
Podržani LAN Menadžment Protokol
HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
Dubina (mm)
60 mm
Širina (mm)
101 mm
Visina (mm)
36 mm
Maks. Radna Temperatura Okoline
40 °C
Maksimalna Radna Vlažnost
90 %
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Radna Vlažnost
10 %
Garancija
24 Mjeseci
Certifikati
CE, RoHS
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Mercusys
Šifra proizvoda
MP500KIT
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
10000KM
Mercusys MP500KIT AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit 1000 Mbps High-Speed Advanced HomePlug AV2 1 x
115,00 KM10000KM−13%↓ Ušteda 15 KM








