
MERCUSYS Router WiFi 4 N300 MB110-4G, 4G LTE Modem, 150Mbps LTE, 300Mbps 2.4GHz
- Šifra
- MB110-4G(EU)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 4 N300 MB110-4G, 4G LTE Modem, 150Mbps LTE, 300Mbps 2.4GHz
- Šifra
- MB110-4G(EU)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys MB110-4G N300 Wi-Fi 4G LTE Router, Build-In 150Mbps 4G LTE Modem,300 Mbps at 2.4 GHz, 4G Cat4 150/50 Mbps, Internal Antennas, Extra 3G/4G Antenna Ports, 1× 10/100 Mbps LAN Port, 1× 10/100 Mbps WAN/LAN Port, LTE-FDD/LTE-TDD/HSPA+/UMTS
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys MB110-4G N300 Wi-Fi 4G LTE Router, Build-In 150Mbps 4G LTE Modem,300 Mbps at 2.4 GHz, 4G Cat4 150/50 Mbps, Internal Antennas, Extra 3G/4G Antenna Ports, 1× 10/100 Mbps LAN Port, 1× 10/100 Mbps WAN/LAN Port, LTE-FDD/LTE-TDD/HSPA+/UMTS
Specifikacije
| Bežično Umrežavanje | IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 300 Mbps |
|---|---|
| LAN | 1 (RJ 45) |
| LAN/WAN | 1 (RJ 45) |
| Dubina (mm) | 92 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 90 mm |
| Visina (mm) | 150.5 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Šifra proizvoda | MB110-4G(EU) |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









