Akcija

435,00 KM39500KM−9%↓ Ušteda 40 KM
Dostupno
Mercusys MA30H AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter, 400 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz, 1× High Gain External Antenna, USB 2.0, MU-MIMO, WPA3, Plug and Play, Adjustable Multi-Directional Antenna
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Mercusys MA30H AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter, 400 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz, 1× High Gain External Antenna, USB 2.0, MU-MIMO, WPA3, Plug and Play, Adjustable Multi-Directional Antenna
| Mrežni Form Faktor | Plug In Module |
|---|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem | Microsoft Windows 10 or Later |
| Antena | External |
|---|---|
| Interfejs | USB 2.0 |
| Tip Mrežnog Povezivanja | USB Adapter |
| Wi Fi Frekvencijski Opseg | 2.4 GHz/5 GHz |
| Dubina (mm) | 57.8 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 16.8 mm |
| Visina (mm) | 173.4 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Šifra proizvoda | MA30H |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda



