
MERCUSYS Router WiFi 5 AC1300 Halo H30G 2-pack, Dual Band, Mesh, MU-MIMO, Beamforming, Gigabit
- Šifra
- HALO-H30G(2-PACK)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 5 AC1300 Halo H30G 2-pack, Dual Band, Mesh, MU-MIMO, Beamforming, Gigabit
- Šifra
- HALO-H30G(2-PACK)
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys Halo H30G(2-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System, 400 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz, 2× Internal Antennas, 2× Gigabit Ports per Unit (WAN/LAN auto-sensing), MERCUSYS APP, Router/AP Mode, One Unified Network, up to 100 devices
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys Halo H30G(2-pack) AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System, 400 Mbps at 2.4 GHz + 867 Mbps at 5 GHz, 2× Internal Antennas, 2× Gigabit Ports per Unit (WAN/LAN auto-sensing), MERCUSYS APP, Router/AP Mode, One Unified Network, up to 100 devices
Specifikacije
| Bežično Umrežavanje |
|
|---|---|
| LAN | 2 x 10Base T/100Base TX/1000Base T |
| LAN/WAN | 2 (RJ 45) |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 88 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 88 mm |
| Visina (mm) | 88 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Šifra proizvoda | HALO-H30G(2-PACK) |
- IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 867 Mbps
- IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, up to 400 Mbps
- PPPoE
- IPv4
- IPv6
- L2TP
- PPTP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









