
MERCUSYS Router WiFi 5 AC1900 MR50G, Dual Band, MU-MIMO, Beamforming, Gigabit
- Šifra
- MR50G
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 5 AC1900 MR50G, Dual Band, MU-MIMO, Beamforming, Gigabit
- Šifra
- MR50G
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys AC1900 Wireless AC Gigabit Router, 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps at 5 GHz, 6×5dBi Fixed External Antennas with Beamforming, 2× G LAN Ports, 1× G WAN Port, Access Point Mode, 3X3 MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network, Smart Connect
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys AC1900 Wireless AC Gigabit Router, 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps at 5 GHz, 6×5dBi Fixed External Antennas with Beamforming, 2× G LAN Ports, 1× G WAN Port, Access Point Mode, 3X3 MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network, Smart Connect
Opis proizvoda
Mercusys AC1900 Wireless AC Gigabit Router 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps
Opis: Mercusys AC1900 bežični AC Gigabit ruter pruža brzinu od 600 Mbps na 2.4 GHz i 1300 Mbps na 5 GHz, omogućavajući brzo i stabilno bežično povezivanje. Sa četiri antene, ruter pruža snažan signal i pokrivenost u cijelom domu ili kancelariji. Gigabit Ethernet portovi omogućavaju brz prenos podataka putem žičane veze. Ruter podržava tehnologiju Beamforming koja usmjerava signal prema povezanim uređajima za bolji performans. Također, podržava i IPv6 protokol za budućnost interneta. Jednostavan je za postavljanje i upravljanje putem intuitivnog web sučelja.
Mercusys AC1900 bežični AC Gigabit ruter pruža brzu i stabilnu bežičnu vezu, snažan signal i pokrivenost, gigabitne Ethernet portove, podršku za Beamforming i IPv6 protokol, te jednostavno postavljanje i upravljanje.
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 6 |
| LAN | 2 (RJ 45) |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 157.2 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 175.6 mm |
| Visina (mm) | 45 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Šifra proizvoda | MR50G |
Mercusys AC1900 Wireless AC Gigabit Router 600 Mbps at 2.4 GHz + 1300 Mbps
Opis: Mercusys AC1900 bežični AC Gigabit ruter pruža brzinu od 600 Mbps na 2.4 GHz i 1300 Mbps na 5 GHz, omogućavajući brzo i stabilno bežično povezivanje. Sa četiri antene, ruter pruža snažan signal i pokrivenost u cijelom domu ili kancelariji. Gigabit Ethernet portovi omogućavaju brz prenos podataka putem žičane veze. Ruter podržava tehnologiju Beamforming koja usmjerava signal prema povezanim uređajima za bolji performans. Također, podržava i IPv6 protokol za budućnost interneta. Jednostavan je za postavljanje i upravljanje putem intuitivnog web sučelja.
Mercusys AC1900 bežični AC Gigabit ruter pruža brzu i stabilnu bežičnu vezu, snažan signal i pokrivenost, gigabitne Ethernet portove, podršku za Beamforming i IPv6 protokol, te jednostavno postavljanje i upravljanje.
- IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, up to 1300 Mbps
- IEEE 802.11b/g/n/ac 2.4 GHz, up to 600 Mbps
- PPPoE
- IPv4
- IPv6
- L2TP
- PPTP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









