
MERCUSYS Router WiFi 4 300Mbps MW302R, Multi-Mode, MU-MIMO, Beamforming
- Šifra
- MW302R
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
MERCUSYS Router WiFi 4 300Mbps MW302R, Multi-Mode, MU-MIMO, Beamforming
- Šifra
- MW302R
- Brend
- Mercusys
- Kategorija
- Wireless Router
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
Mercusys 300Mbps Multi-Mode Wireless N Router, 2× Fixed External Antennas, 2× 10/100 Mbps LAN Ports, 1× 10/100 Mbps WAN Port, FEATURE: Access Point Mode, WPS/Reset Button, IPTV, IPv6, Beamforming, MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 25,00 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Mercusys 300Mbps Multi-Mode Wireless N Router, 2× Fixed External Antennas, 2× 10/100 Mbps LAN Ports, 1× 10/100 Mbps WAN Port, FEATURE: Access Point Mode, WPS/Reset Button, IPTV, IPv6, Beamforming, MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network
Specifikacije
| Antena | External |
|---|---|
| Bežično Umrežavanje |
|
| Broj Bežičnih LAN Antena | 2 |
| LAN | 2 (RJ 45) |
| Maksimalni Ulazni Napon | 5 V |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Dubina (mm) | 94 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 114 mm |
| Visina (mm) | 26 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Mercusys |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364089351 |
| Protokoli (OSI Model) |
|
| Tip Mrežnog Uređaja | Router/Range Extender/Access Point |
| Tip Spoljne Povezivosti | <b>1 x WAN (up to 100 Mbps)</b> |
| Šifra proizvoda | MW302R |
- IEEE 802.11n 2.4 GHz, up to 300 Mbps
- IEEE 802.11g 2.4 GHz, up to 54 Mbps
- IEEE 802.11a 2.4 GHz, up to 11 Mbps
- PPPoE
- IPv4
- IPv6
- L2TP
- PPTP
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








