
Kratki opis
Unaprijedite svoju produktivnost sa LOGITECH M500s žičanim mišem. Ergonomski dizajn i visoka preciznost nude neuporedivo korisničko iskustvo.
- Hiper-brzo skrolovanje: Preletite kroz dugačke dokumente i web stranice jednim pokretom točkića.
- Podesiva preciznost: Optički senzor od 4000 DPI omogućava savršenu kontrolu na gotovo svakoj površini.
- Ergonomski oblik: Dizajniran prema prirodnoj liniji vaše šake za maksimalnu udobnost tokom cijelog dana.
- Programabilne tipke: Prilagodite 7 tastera svojim potrebama putem Logitech softvera.
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Unaprijedite svoju produktivnost sa LOGITECH M500s žičanim mišem. Ergonomski dizajn i visoka preciznost nude neuporedivo korisničko iskustvo.
- Hiper-brzo skrolovanje: Preletite kroz dugačke dokumente i web stranice jednim pokretom točkića.
- Podesiva preciznost: Optički senzor od 4000 DPI omogućava savršenu kontrolu na gotovo svakoj površini.
- Ergonomski oblik: Dizajniran prema prirodnoj liniji vaše šake za maksimalnu udobnost tokom cijelog dana.
- Programabilne tipke: Prilagodite 7 tastera svojim potrebama putem Logitech softvera.
Opis proizvoda
Logitech M500s Advanced optički miš podiže vaš rad na novu razinu sa super brzim scrollom i sedam programabilnih tipki. Ergonomski dizajniran za potpunu udobnost i preciznost, te brže i efikasnije radno iskustvo. Sada s prilagodljivim DPI-em i Logitech OPTIONS softverom.
Specifikacije
| Maks. I Min. Rezolucija Kretanja |
|
|---|---|
| Rezolucija Pokreta | 4000 dpi |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Dubina (mm) | 42 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Nazivna Težina | 144 g |
| Širina (mm) | 69 mm |
| Visina (mm) | 126 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206088702 |
| Funkcije Tipki/Dugmadi | DPI cycling button |
| Šifra proizvoda | 910-005784 |
Logitech M500s Advanced optički miš podiže vaš rad na novu razinu sa super brzim scrollom i sedam programabilnih tipki. Ergonomski dizajniran za potpunu udobnost i preciznost, te brže i efikasnije radno iskustvo. Sada s prilagodljivim DPI-em i Logitech OPTIONS softverom.
- 400dpi
- 4000dpi
- Linux 2.6.0 or Later
- Chrome OS
- Microsoft Windows 7 or Later
- Apple Mac OS 10.12 or Later
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








