
Kratki opis
LOGITECH MX Mechanical Bluetooth Illuminated Keyboard – GRAPHITE – US INT'L – TACTILE
Dostupno za 10-15 dana
10 KM
Četvrtak, 21. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno za 10-15 dana
10 KM
Četvrtak, 21. Maj 2026.
Kratki opis
LOGITECH MX Mechanical Bluetooth Illuminated Keyboard – GRAPHITE – US INT'L – TACTILE
Opis proizvoda
OSJETITI. MASTER IT.
Upoznajte MX Mechanical i MX Mechanical Mini – klavijature sa izvanrednim osjećajem, preciznošću i performansama.
ULTRA FLUID MEHANIČKO TIPANJE
Mehanički prekidači niskog profila pružaju osjećaj kucanja sljedećeg nivoa.
Izuzetno precizni i stabilni prekidači nude dubok i siguran hod ključa – u niskoprofilnom obliku. Vaši prsti bez napora klize po mat površini tastera – a dvobojni poklopci za tastere olakšavaju orijentaciju prstiju i ostaju u toku.
VAŠE POSTAVKE. TVOJ IZBOR.
Birajte između MX Mechanical pune veličine koji ima integrisanu numeričku tastaturu ili minimalističkog MX Mechanical Mini koji štedi prostor. Obje tastature su izrađene od aluminijumskog gornjeg kućišta za vrhunsku stabilnost i stil.
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Interfejs | USB Type C |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | Up to 5 month(s) |
|---|---|
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Dubina (mm) | 131.63 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.81 kg |
| Širina (mm) | 430.2 mm |
| Visina (mm) | 20.5 mm |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206103108 |
| Šifra proizvoda | 920-010757 |
OSJETITI. MASTER IT.
Upoznajte MX Mechanical i MX Mechanical Mini – klavijature sa izvanrednim osjećajem, preciznošću i performansama.
ULTRA FLUID MEHANIČKO TIPANJE
Mehanički prekidači niskog profila pružaju osjećaj kucanja sljedećeg nivoa.
Izuzetno precizni i stabilni prekidači nude dubok i siguran hod ključa – u niskoprofilnom obliku. Vaši prsti bez napora klize po mat površini tastera – a dvobojni poklopci za tastere olakšavaju orijentaciju prstiju i ostaju u toku.
VAŠE POSTAVKE. TVOJ IZBOR.
Birajte između MX Mechanical pune veličine koji ima integrisanu numeričku tastaturu ili minimalističkog MX Mechanical Mini koji štedi prostor. Obje tastature su izrađene od aluminijumskog gornjeg kućišta za vrhunsku stabilnost i stil.
- Linux
- Chrome OS
- Apple Mac OS 10.14 or Later
- Apple iOS 14 or Later
- Microsoft Windows 10 or Later
- Apple iPadOS 14 or Later
- Android 8.0 o
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








