
Kratki opis
LOGITECH MX Master 3S For MAC Bluetooth Mouse – SPACE GREY
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
LOGITECH MX Master 3S For MAC Bluetooth Mouse – SPACE GREY
Opis proizvoda
MX MASTER 3S ZA MAC
Upoznajte MX Master 3S za Mac – obnovljeni legendarni miš.
IKONA. REMASTERIRANO ZA MAC.
Upoznajte MX Master 3S za Mac – obnovljeni legendarni miš. Kompatibilan s macOS-om, osnovne funkcije uređaja iPadOS1 bit će podržane bez softvera za operativne sustave osim Windowsa i macOS-a i neprimjetno integrirane u Appleov ekosustav radi performansi, s bojama inspiriranim Mac-om, tihim klikovima i 8K DPI track-on-glass senzorom24 mm minimalne debljine stakla.
PRECIZNOST DO PIKSELA S 8K DPI PRAĆENJEM
MX Master 3S za Mac opremljen je našim najpreciznijim senzorom za sljedeću generaciju preciznosti i odziva.
Radite na monitorima velike razlučivosti s optičkim senzorom od 8000 DPI preciznim pikselima koji prati gotovo bilo gdje – čak i na staklu minimalne debljine stakla od 34 mm. Prilagodite svoju osjetljivost praćenja u Logi Options+4Dostupno na Windows i macOS na logitech.com/optionsplus i postavite je prema svojim željama.
UDOBNOST I TIHI KLIKOVI
Stvarajte, napravite i radite s istim osjećajem klika, ali manje buke. Tihi klikovi pružaju zadovoljavajuću, meku taktilnu povratnu informaciju s 90% manje buke pri kliku5U usporedbi s MX Master 3 za Mac, MX Master 3S za Mac ima 90% nižu razinu zvučne snage lijevog i desnog klika, mjereno na 1 m.
S ikoničnom siluetom oblikovanom za vašu ruku, jedinstveni kut nagiba MX Master 3S za Mac postavlja vašu ruku u prirodniji položaj za veću udobnost.
POMICI 1000 REDOVA U SEKUNDI
MagSpeed elektromagnetsko pomicanje dovoljno je precizno da se zaustavi na pikselu i dovoljno brzo da pomiče 1000 redaka u sekundi. Oh, i gotovo je tiho.
Strojno obrađeni čelik kotača daje mu vrhunsku taktilnost i dovoljnu težinu da ponudi dinamičku inerciju koju osjećate – ali ne čujete.
Specifikacije
| Rezolucija Pokreta | 4000 dpi |
|---|
| Interfejs | USB Type C |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 70 days |
|---|
| Dubina (mm) | 124.9 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.141 kg |
| Širina (mm) | 84.3 mm |
| Visina (mm) | 51 mm |
| Spoljašnja Boja | Space Gray |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206103740 |
| Šifra proizvoda | 910-006571 |
MX MASTER 3S ZA MAC
Upoznajte MX Master 3S za Mac – obnovljeni legendarni miš.
IKONA. REMASTERIRANO ZA MAC.
Upoznajte MX Master 3S za Mac – obnovljeni legendarni miš. Kompatibilan s macOS-om, osnovne funkcije uređaja iPadOS1 bit će podržane bez softvera za operativne sustave osim Windowsa i macOS-a i neprimjetno integrirane u Appleov ekosustav radi performansi, s bojama inspiriranim Mac-om, tihim klikovima i 8K DPI track-on-glass senzorom24 mm minimalne debljine stakla.
PRECIZNOST DO PIKSELA S 8K DPI PRAĆENJEM
MX Master 3S za Mac opremljen je našim najpreciznijim senzorom za sljedeću generaciju preciznosti i odziva.
Radite na monitorima velike razlučivosti s optičkim senzorom od 8000 DPI preciznim pikselima koji prati gotovo bilo gdje – čak i na staklu minimalne debljine stakla od 34 mm. Prilagodite svoju osjetljivost praćenja u Logi Options+4Dostupno na Windows i macOS na logitech.com/optionsplus i postavite je prema svojim željama.
UDOBNOST I TIHI KLIKOVI
Stvarajte, napravite i radite s istim osjećajem klika, ali manje buke. Tihi klikovi pružaju zadovoljavajuću, meku taktilnu povratnu informaciju s 90% manje buke pri kliku5U usporedbi s MX Master 3 za Mac, MX Master 3S za Mac ima 90% nižu razinu zvučne snage lijevog i desnog klika, mjereno na 1 m.
S ikoničnom siluetom oblikovanom za vašu ruku, jedinstveni kut nagiba MX Master 3S za Mac postavlja vašu ruku u prirodniji položaj za veću udobnost.
POMICI 1000 REDOVA U SEKUNDI
MagSpeed elektromagnetsko pomicanje dovoljno je precizno da se zaustavi na pikselu i dovoljno brzo da pomiče 1000 redaka u sekundi. Oh, i gotovo je tiho.
Strojno obrađeni čelik kotača daje mu vrhunsku taktilnost i dovoljnu težinu da ponudi dinamičku inerciju koju osjećate – ali ne čujete.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








