
Kratki opis
LOGITECH MX Master 3S Bluetooth Mouse – GRAPHITE
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
LOGITECH MX Master 3S Bluetooth Mouse – GRAPHITE
Opis proizvoda
Napravljen za najzahtjevnije korisnike koj žele napraviti višeiefikasnije. Tehnologija Logitech Flow omogućuje kontrolu dva računalasjednim mišem i copy – paste opcije među njima. U kombinaciji sdrugimnaprednim funkcijama i zapanjujućim dizajnom ovaj miš pružaizni mnikonfor, kontrolu, preciznost i prilagodljivost.
Specifikacije
| Maks. I Min. Rezolucija Kretanja |
|
|---|---|
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 70 days |
|---|---|
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Dubina (mm) | 124.9 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.141 kg |
| Širina (mm) | 84.3 mm |
| Visina (mm) | 51 mm |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206103726 |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | 910-006559 |
Napravljen za najzahtjevnije korisnike koj žele napraviti višeiefikasnije. Tehnologija Logitech Flow omogućuje kontrolu dva računalasjednim mišem i copy – paste opcije među njima. U kombinaciji sdrugimnaprednim funkcijama i zapanjujućim dizajnom ovaj miš pružaizni mnikonfor, kontrolu, preciznost i prilagodljivost.
- 200 dpi
- 8000 dpi
- Linux
- Chrome OS
- Apple Mac OS 10.15 or Later
- Microsoft Windows 10 or Later
- Apple iPadOS 14 or Later
- Android 8.0 or Later
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








