Akcija

LOGITECH M705 Marathon Wireless Mouse – CHARCOAL – B2B
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
LOGITECH M705 Marathon Wireless Mouse – CHARCOAL – B2B
/ Opis
Logitech M705 Charcoal, Bežični, Senzor Optički, Rezolucija 1000 dpi, Tipke 7, Scroll 1, Indikator baterije da, Boja Siva, Unifying receiver
/ Detalji
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
|---|
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 3 year |
| Dubina (mm) | 71 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.135 kg |
| Širina (mm) | 109 mm |
| Visina (mm) | 42 mm |
| Spoljašnja Boja | Charcoal |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206093065 |
| Šifra proizvoda | 910-006034 |
Logitech M705 Charcoal, Bežični, Senzor Optički, Rezolucija 1000 dpi, Tipke 7, Scroll 1, Indikator baterije da, Boja Siva, Unifying receiver
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

