Akcija

LOGITECH M190 Wireless Mouse – BLUE
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
LOGITECH M190 Wireless Mouse – BLUE
M190 plavi, Vrsta Bežično, Senzor Optički, Rezolucija 1000 dpi/cpi, Tipke 3 + scroll, Indikator baterije ne, Boja Plava, Unifying receiver
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 18 month(s) |
| Dubina (mm) | 115.5 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 89.9 g |
| Širina (mm) | 66.1 mm |
| Visina (mm) | 40.3 mm |
| Spoljašnja Boja | Blue |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206091849 |
| Šifra proizvoda | 910-005907 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
M190 plavi, Vrsta Bežično, Senzor Optički, Rezolucija 1000 dpi/cpi, Tipke 3 + scroll, Indikator baterije ne, Boja Plava, Unifying receiver
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Drugi proizvodi istog brenda

