
Kratki opis
LOGITECH M171 Wireless Mouse – BLACK
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
LOGITECH M171 Wireless Mouse – BLACK
Opis proizvoda
Wireless Mouse Logitech M171
Reliable 2.4Ghz wireless
Strong, consistent wireless connection from distances up to 10-meters (33-feet) away. With virtually no delays or dropouts, you’ll work and play with confidence.
Tested to 10 meters, the wireless range may vary slightly based on your computing conditions and environment.
12-month battery life
Work for up to a year between battery changes. To extend the battery life, use the On/Off switch power off when not in use.
Your battery life experience may vary slightly based on your computing conditions and how you use the mouse.
Plug-and-play connection
The M171 Wireless Mouse is truly plug and play. Just insert the receiver into a USB port on your computer and begin using it right away. There is no need to pair the mouse or to download software in order to begin using it.*
* Download Logitech Options™ to customize buttons and actions to your needs.
Comfortable and mobile
The shape of the mouse supports your hand for hours of comfortable use. The ambidextrous shape and the ability to reassign right and left button functions make M171 the ideal mice for the right or left hand.
Specifikacije
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
|---|
| Interfejs | USB/Wireless |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 12 month(s) |
| Dubina (mm) | 97.7 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.0705 kg |
| Širina (mm) | 61.5 mm |
| Visina (mm) | 35.2 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206062856 |
| Šifra proizvoda | 910-004424 |
Wireless Mouse Logitech M171
Reliable 2.4Ghz wireless
Strong, consistent wireless connection from distances up to 10-meters (33-feet) away. With virtually no delays or dropouts, you’ll work and play with confidence.
Tested to 10 meters, the wireless range may vary slightly based on your computing conditions and environment.
12-month battery life
Work for up to a year between battery changes. To extend the battery life, use the On/Off switch power off when not in use.
Your battery life experience may vary slightly based on your computing conditions and how you use the mouse.
Plug-and-play connection
The M171 Wireless Mouse is truly plug and play. Just insert the receiver into a USB port on your computer and begin using it right away. There is no need to pair the mouse or to download software in order to begin using it.*
* Download Logitech Options™ to customize buttons and actions to your needs.
Comfortable and mobile
The shape of the mouse supports your hand for hours of comfortable use. The ambidextrous shape and the ability to reassign right and left button functions make M171 the ideal mice for the right or left hand.
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








