
Kratki opis
Logitech M100 Žičani Miš – Crni kombinuje pouzdanost i jednostavnu upotrebu s ambidekstralnim dizajnom i optičkom preciznošću, čineći ga savršenim izborom za svakodnevnu upotrebu u različitim okruženjima.
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Logitech M100 Žičani Miš – Crni kombinuje pouzdanost i jednostavnu upotrebu s ambidekstralnim dizajnom i optičkom preciznošću, čineći ga savršenim izborom za svakodnevnu upotrebu u različitim okruženjima.
Opis proizvoda
Logitech miš M100, žični, USB, optički, 1000 dpi, Tipke 2 + scroll, Plug & Play, Boja crna
Specifikacije
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
|---|
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Dubina (mm) | 62 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Nazivna Težina | 90 g |
| Širina (mm) | 38 mm |
| Visina (mm) | 113 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206104242 |
| Šifra proizvoda | 910-006652 |
Logitech miš M100, žični, USB, optički, 1000 dpi, Tipke 2 + scroll, Plug & Play, Boja crna
- Linux 2.6.0 or Later
- Microsoft Windows XP
- Microsoft Windows Vista
- Apple Mac OS X 10.4 or Later
- Microsoft Windows 8
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!


