
Kratki opis
LOGITECH K400 Plus bežična tastatura sa touchpadom, hrvatski/slovenski/srpski raspored, idealna za pametne televizore i računare, crna boja.
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
145,00 KM13500KM
−7%Ušteda 10 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
LOGITECH K400 Plus bežična tastatura sa touchpadom, hrvatski/slovenski/srpski raspored, idealna za pametne televizore i računare, crna boja.
Opis proizvoda
Specifikacije
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Dubina (mm) | 23.5 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.39 kg |
| Širina (mm) | 354.3 mm |
| Visina (mm) | 139.9 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206070868 |
| Tip Uređaja Za Pokazivanje | TouchPad |
| Šifra proizvoda | 920-008385 |
Interfejs
USB
Tehnologija Povezivanja
Wireless
Količina Uključenih Baterija
2
Podržane Klasifikacije Tipova Baterije
AA
Potrebna Količina Baterija
2
Dubina (mm)
23.5 mm
Nazivna Težina
0.39 kg
Širina (mm)
354.3 mm
Visina (mm)
139.9 mm
Spoljašnja Boja
Black
Garancija
24 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Logitech
EAN Kod
5099206070868
Tip Uređaja Za Pokazivanje
TouchPad
Šifra proizvoda
920-008385
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...








