
Kratki opis
Maksimizirajte svoju produktivnost s Logitech K380S Multi-Device Bluetooth Tastaturom u Tonal Graphite, koja nudi besprijekorno povezivanje s više uređaja, kompaktan dizajn i dugotrajnu bateriju, idealnu za zauzete profesionalce u pokretu.
Dostupno za 10-15 dana
10 KM
Četvrtak, 21. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno za 10-15 dana
10 KM
Četvrtak, 21. Maj 2026.
Kratki opis
Maksimizirajte svoju produktivnost s Logitech K380S Multi-Device Bluetooth Tastaturom u Tonal Graphite, koja nudi besprijekorno povezivanje s više uređaja, kompaktan dizajn i dugotrajnu bateriju, idealnu za zauzete profesionalce u pokretu.
Opis proizvoda
Focused on innovation and quality, Logitech designs personal peripherals to help people enjoy a better experience with the digital world. We started in 1981 with mice, which (new at the time) provided a more intuitive way of interacting with a personal computer. We became the worldwide leader in computer mice, and have reinvented the mouse in dozens of ways to match the evolving needs of PC and laptop users.
Since those early days, we have expanded our expertise in product design beyond the computer mouse, with a broad portfolio of interface devices that are the “last inch” between you and your computer or your console game, digital music or home-entertainment system.
With products sold in almost every country in the world, Logitech’s leadership in innovation now encompasses a wide variety of personal peripherals (both cordless and corded), with special emphasis on products for PC navigation, gaming, Internet communications, digital music and home-entertainment control.
Specifikacije
| Form Faktor | Compact |
|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AAA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | Up to 24 month(s) |
| Dubina (mm) | 16 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.423 kg |
| Širina (mm) | 279 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206111158 |
| Funkcije Tipki/Dugmadi |
|
| Šifra proizvoda | 920-011851 |
Focused on innovation and quality, Logitech designs personal peripherals to help people enjoy a better experience with the digital world. We started in 1981 with mice, which (new at the time) provided a more intuitive way of interacting with a personal computer. We became the worldwide leader in computer mice, and have reinvented the mouse in dozens of ways to match the evolving needs of PC and laptop users.
Since those early days, we have expanded our expertise in product design beyond the computer mouse, with a broad portfolio of interface devices that are the “last inch” between you and your computer or your console game, digital music or home-entertainment system.
With products sold in almost every country in the world, Logitech’s leadership in innovation now encompasses a wide variety of personal peripherals (both cordless and corded), with special emphasis on products for PC navigation, gaming, Internet communications, digital music and home-entertainment control.
- Back
- Homepage
- Menu/Help
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








