
Logitech C922 Pro Stream Webcam - Tripod - Crna - USB - Full HD 1080p, Automatsko fokusiranje, Dvosmjerni stereo zvuk
- Šifra
- 960-001088
- Brend
- Logitech
- Kategorija
- Web Kamere
- Garancija
- 24 Mjeseci
Logitech C922 Pro Stream Webcam - Tripod - Crna - USB - Full HD 1080p, Automatsko fokusiranje, Dvosmjerni stereo zvuk
- Šifra
- 960-001088
- Brend
- Logitech
- Kategorija
- Web Kamere
- Garancija
- 24 Mjeseci
- Full Hd 1080p
Kratki opis
LOGITECH C922 Pro Stream Webcam – Tripod – BLACK – USB
- Vrhunska Full HD 1080p video rezolucija pri 30 fps
- Automatsko fokusiranje i svjetlosna korekcija za savršenu sliku
- Dvosmjerni stereo zvuk sa ugrađenim mikrofonima
- Priloženi tripod za stabilno snimanje
- Kompatibilna sa najnovijim streaming aplikacijama
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 179,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Kratki opis
LOGITECH C922 Pro Stream Webcam – Tripod – BLACK – USB
- Vrhunska Full HD 1080p video rezolucija pri 30 fps
- Automatsko fokusiranje i svjetlosna korekcija za savršenu sliku
- Dvosmjerni stereo zvuk sa ugrađenim mikrofonima
- Priloženi tripod za stabilno snimanje
- Kompatibilna sa najnovijim streaming aplikacijama
Opis proizvoda
Kamera napravljena za streamere. 1080p a 30fps ili 720p s 60fps-a. Bez gubitka kvalitete zvuka, autofokus. C922 Pro Stream, Tehnologija CMOS, Rezolucija slike 1080p, Rezolucija videa 1080p, Digitalni zoom nema, Integrirani mikrofon da, Tilt da
Specifikacije
| Brend | Logitech |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Prirodna Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.579 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.3013 kg |
| Dubina (mm) | 44 mm |
| Dužina Kabela | 1.5 m |
| Dužina Kutije (mm) | 245 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 115.5 mm |
| EAN Kod | 5099206066977 |
| Funkcije Web Kamere |
|
| Horizontalni Ugao Gledanja | 78° |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Brzina Hvatanja Frejmova | 60 fps |
| Nazivna Težina | 162 g |
| Pakovanja U Kutiji | 8 |
| Podržani Formati | H.264 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Rezolucija Senzora | 2 Mpixel |
| Širina (mm) | 95 mm |
| Širina Kutije (mm) | 223 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 52.2 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Senzora Slike | CMOS |
| Tip Kamere | Web Camera |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | Microphone |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 71 mm |
| Visina Kutije (mm) | 99 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 86 mm |
| Šifra proizvoda | 960-001088 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Kamera napravljena za streamere. 1080p a 30fps ili 720p s 60fps-a. Bez gubitka kvalitete zvuka, autofokus. C922 Pro Stream, Tehnologija CMOS, Rezolucija slike 1080p, Rezolucija videa 1080p, Digitalni zoom nema, Integrirani mikrofon da, Tilt da
- Auto Focus
- Full HD 1080p
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










