
Kratki opis
Uživajte u glatkom, preciznom praćenju zahvaljujući Logitech M190 bežičnom mišu. Ergonomski dizajniran za dugotrajnu upotrebu, nudi bežičnu slobodu i jednostavnu upotrebu.
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Uživajte u glatkom, preciznom praćenju zahvaljujući Logitech M190 bežičnom mišu. Ergonomski dizajniran za dugotrajnu upotrebu, nudi bežičnu slobodu i jednostavnu upotrebu.
Opis proizvoda
M190 crni, Vrsta Bežično, Sučelje Wireless, Senzor Optički, Rezolucija 1000 dpi/cpi, Tipke 3 + scroll, Indikator baterije ne, Boja Crna, Unifying receiver
Specifikacije
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
|---|
| Interfejs | USB |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 18 month(s) |
| Dubina (mm) | 115.5 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 89.9 g |
| Širina (mm) | 66.1 mm |
| Visina (mm) | 40.3 mm |
| Spoljašnja Boja | Charcoal |
|---|
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Logitech |
|---|---|
| EAN Kod | 5099206091825 |
| Šifra proizvoda | 910-005905 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
M190 crni, Vrsta Bežično, Sučelje Wireless, Senzor Optički, Rezolucija 1000 dpi/cpi, Tipke 3 + scroll, Indikator baterije ne, Boja Crna, Unifying receiver
- Linux 2.6.0 or Later
- Microsoft Windows 7
- Microsoft Windows 8
- Microsoft Windows 8.1
- Chrome OS
- Microsoft Windows 10
- Apple Mac OS 10.10 or Later
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








