
LENOVO Laptop Yoga 7 16IML9 16" Intel Core Ultra 7 155U, 1TB SSD, 16GB RAM, Windows 11 Home, Siva, Intel Graphics
Kratki opis
Intel Core Ultra 7 155U, 16GB LPDDR5x RAM, 1TB NVMe SSD, Intel Graphics, 16” WUXGA 1920×1200 IPS Touchscreen display, FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, Wi-Fi 6E, 802.11ax 2×2 + Bluetooth 5.3, 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1, 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader, Backlit keyboard, Aluminium case, Fingerprint Reader, Tastatura: US-Internacionalna, Battery: 71Wh, Težina: 1.99kg, Boja: Siva, Windows 11 Home
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Intel Core Ultra 7 155U, 16GB LPDDR5x RAM, 1TB NVMe SSD, Intel Graphics, 16” WUXGA 1920×1200 IPS Touchscreen display, FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, Wi-Fi 6E, 802.11ax 2×2 + Bluetooth 5.3, 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1, 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader, Backlit keyboard, Aluminium case, Fingerprint Reader, Tastatura: US-Internacionalna, Battery: 71Wh, Težina: 1.99kg, Boja: Siva, Windows 11 Home
Specifikacije
| Velicina Ekrana | 16" |
|---|---|
| Prirodna Rezolucija | Full HD 1080p |
| Frekvencija Osvježavanje | 60 Hz |
| Cpu | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Ram Memorija | 16 GB |
| Rom Memorija | 1 TB |
| Grafika | Integrisana |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 83DL0002US |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!







