
Lenovo ThinkSystem 750W 230V Titanium Hot-Swap Power Supply v2 for ST250 v2
- Šifra
- 4P57A82020
- Brend
- Lenovo
- Kategorija
- Napojne jedinice
- Garancija
- 12 Mjeseci
Lenovo ThinkSystem 750W 230V Titanium Hot-Swap Power Supply v2 for ST250 v2
- Šifra
- 4P57A82020
- Brend
- Lenovo
- Kategorija
- Napojne jedinice
- Garancija
- 12 Mjeseci
Kratki opis
Lenovo ThinkSystem 750W 230V Titanium Hot-Swap Power Supply v2 for ST250 v2
Požurite! Samo 3 komada preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Lenovo ThinkSystem 750W 230V Titanium Hot-Swap Power Supply v2 for ST250 v2
Opis proizvoda
Lenovo Think System 750W(230/115V) Titanium HS PSU kompatibilno saserverima: ST250 V2, SR650, SR630, SR635, SR655, SR550, SR530, ST550, SR590, SR570,
Specifikacije
| Maksimalna Izlazna Snaga | 750 W |
|---|
| Snaga (W) | 750 W |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | Plug In Module |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Ulazni Napon | AC 230 V |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| 80 Plus Certifikat | 80 Plus Titanium |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 4P57A82020 |
Lenovo Think System 750W(230/115V) Titanium HS PSU kompatibilno saserverima: ST250 V2, SR650, SR630, SR635, SR655, SR550, SR530, ST550, SR590, SR570,
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








