Akcija
Preporuka

825,00 KM74900KM−9%↓ Ušteda 76 KM
Besplatna dostava
Lenovo ThinkPad Universal Docking Station USB Type C 90W, 1 x mic / headphones combo, 1 x HDMI, 2x DP, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0 Type-A, 2 x USB 3.1 Type-A, 1 x USB 3.1 Type-A + Charge
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Lenovo ThinkPad Universal Docking Station USB Type C 90W, 1 x mic / headphones combo, 1 x HDMI, 2x DP, 1 x USB 3.1 Type-C, 1 x RJ45, 2 x USB 2.0 Type-A, 2 x USB 3.1 Type-A, 1 x USB 3.1 Type-A + Charge
| DisplayPort | 2 |
|---|---|
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs | USB Type C |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.1 Gen 1 | 3 (USB 3.1 (type A)) |
| Audio Linijski Izlaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|
| Dubina (mm) | 171 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.34 kg |
| Širina (mm) | 30.75 mm |
| Visina (mm) | 80 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 40AY0090EU |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



Drugi proizvodi istog brenda




