
LENOVO Laptop LOQ 15HP10 15.6" AMD Ryzen 7 250, 512GB SSD, 16GB RAM, Windows 11 Home, Siva Aluminium, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB
Kratki opis
AMD Ryzen 7 250, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB, 15.6” 1920 x 1080 IPS, FHD, 144Hz display, WebCam 5MP with Dual Microphone and eShutter, Lan: Da, Wi-Fi6, Bluetooth 5.3, LAN, 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Power connector, eShutter Button, Battery: 60Whr Rapid Charge Pro, Težina: 2.4kg, Tastatura: US-Internacionalna sa osvjetljenjem, Boja: Siva Aluminium, Windows 11 Home
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
AMD Ryzen 7 250, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB, 15.6” 1920 x 1080 IPS, FHD, 144Hz display, WebCam 5MP with Dual Microphone and eShutter, Lan: Da, Wi-Fi6, Bluetooth 5.3, LAN, 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Power connector, eShutter Button, Battery: 60Whr Rapid Charge Pro, Težina: 2.4kg, Tastatura: US-Internacionalna sa osvjetljenjem, Boja: Siva Aluminium, Windows 11 Home
Specifikacije
| Velicina Ekrana | 15.6" |
|---|---|
| Prirodna Rezolucija | Full HD 1080p |
| Frekvencija Osvjezavanje | 144 Hz |
| Cpu | AMD Ryzen 7 |
|---|---|
| Ram Memorija | 16 GB |
| Rom Memorija | 512 GB |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX Series |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Šifra proizvoda | 83JGCO1WW |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

