
ASUS Laptop ROG STRIX G18 G815LW-S9035W 18" Intel Core Ultra 9-185HX, 1TB SSD, 32GB RAM, Windows 11 Home, Siva, NVIDIA GeForce RTX 5080
Kratki opis
Spreman si za gejming na potpuno novom nivou? Uz Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LW-S9035W dobijaš nevjerovatnu snagu procesora i grafičke kartice koja će pokrenuti sve tvoje omiljene naslove.
Ekran: 18 inča, rezolucija 2.5K, osvježenje 240Hz – za fluidnost pokreta.
Procesor: Intel Core Ultra 9-185HX – vrhunske performanse za multitasking i zahtjevne zadatke.
Memorija i Pohrana: 32GB DDR5 RAM i brzi 1TB SSD za munjevito učitavanje.
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5080 – za vizuale koji oduzimaju dah.
- Ekran: 18 inča, 2.5K rezolucija i 240Hz osvježenje.
- Procesor: Intel Core Ultra 9-185HX za najzahtjevnije zadatke.
- Memorija: 32GB DDR5 RAM za besprijekoran multitasking.
- Pohrana: Brzi 1TB SSD za ekspresno učitavanje igara i aplikacija.
Požurite! Samo 3 komada preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Spreman si za gejming na potpuno novom nivou? Uz Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LW-S9035W dobijaš nevjerovatnu snagu procesora i grafičke kartice koja će pokrenuti sve tvoje omiljene naslove.
Ekran: 18 inča, rezolucija 2.5K, osvježenje 240Hz – za fluidnost pokreta.
Procesor: Intel Core Ultra 9-185HX – vrhunske performanse za multitasking i zahtjevne zadatke.
Memorija i Pohrana: 32GB DDR5 RAM i brzi 1TB SSD za munjevito učitavanje.
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5080 – za vizuale koji oduzimaju dah.
- Ekran: 18 inča, 2.5K rezolucija i 240Hz osvježenje.
- Procesor: Intel Core Ultra 9-185HX za najzahtjevnije zadatke.
- Memorija: 32GB DDR5 RAM za besprijekoran multitasking.
- Pohrana: Brzi 1TB SSD za ekspresno učitavanje igara i aplikacija.
Opis proizvoda
Laptop Asus ROG Strix G18 G815LW-S9035W, Windows 11 Home, Intel Core Ultra 9 275HX up to 5.4GHz, Core 24, DDR5 32GB on board to 64, 18” 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio; Refresh Ratio 240Hz,IPS-level, Brightnes 500, Anti-glare display , SSD 2TB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5080 – 16GB GDDR7, Wi-Fi 7, BT5.4, 3x USB Type A, 2x Thunderbolt 5, 1x HDMI, Boja Siva, 2y
Specifikacije
| Velicina Ekrana | 18 |
|---|---|
| Frekvencija Osvjezavanje | 240Hz |
| Prirodna Rezolucija | 2k 1440p |
| Rezolucija | 2560x1600 |
| Svjetlina Zaslona [nits] | 500 |
| Cpu | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Grafika | Ne |
| Rom Memorija | 1 TB |
| Ram Memorija | 32 GB |
| Broj Memorijskih Utora | 2 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Brzina [GHz] | 2.7 |
| CPU Turbo Brzina [GHz] | 5.4 |
| Konfiguracija Memorije | 2 modula |
| Maks. Količina Memorije [GB] | 64 |
| Memorija [GB] | 32 |
| Memorijski Utor | SO DIMM DDR5 |
| Takt Memorije [MHz] | 5600 |
| VGA Memorija [GB] | 16 |
| VGA Tip Memorije | GDDR7 |
| HDMI | 1 |
|---|---|
| RJ45 | 1 |
| Thunderbolt 3 | - |
| Thunderbolt 4 | - |
| Thunderbolt 5 | 2 |
| Tip USB Type C | Power Delivery, Display Port |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | - |
| USB 3.1 | - |
| USB 4.0 | - |
| USB Tip A SS 10 Gbit/s | 3 |
| USB Tip A SS 20 Gbit/s | - |
| USB Tip A SS 40 Gbit/s | - |
| USB Tip A SS 5 Gbit/s | - |
| Audio Ulaz/Izlaz | 1 |
|---|
| Baterija Broj Ćelija | 4 |
|---|---|
| Baterija Kapacitet (Wh) | 90 |
| Baterija Tip | Li Ion |
| Boja | Siva |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseca |
|---|
| Brend | Asus |
|---|---|
| Naziv Rezolucije | 2.5K |
| VGA Brend | Nvidia |
| Šifra proizvoda | 90NR0LC1-M006N0 |
Laptop Asus ROG Strix G18 G815LW-S9035W, Windows 11 Home, Intel Core Ultra 9 275HX up to 5.4GHz, Core 24, DDR5 32GB on board to 64, 18” 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio; Refresh Ratio 240Hz,IPS-level, Brightnes 500, Anti-glare display , SSD 2TB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5080 – 16GB GDDR7, Wi-Fi 7, BT5.4, 3x USB Type A, 2x Thunderbolt 5, 1x HDMI, Boja Siva, 2y
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!





