
KINGSTON RAM 8GB DDR4 3200MHz, SODIMM, CL22, 1.2V, 1Rx16
- Šifra
- KVR32S22S6/8
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- Memorijske kartice
- Garancija
- 99999 Mjeseci
KINGSTON RAM 8GB DDR4 3200MHz, SODIMM, CL22, 1.2V, 1Rx16
- Šifra
- KVR32S22S6/8
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- Memorijske kartice
- Garancija
- 99999 Mjeseci
- 8 Gb
Kratki opis
Kingston DRAM 8GB 3200MT/s DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 1Rx16
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Kingston DRAM 8GB 3200MT/s DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 1Rx16
Opis proizvoda
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memory modules must perform properly to ensure maximum performance. Therefore, Kingston has developed an industry leading quality process to ensure that Kingston memory delivers superior quality, performance, and 100% compatibility with the computing system the module is designed for.
Specifikacije
| ROM Memorija | 8 Gb |
|---|---|
| Broj Memorijskih Modula | 1 |
| Brzina Memorije | 3200MHz(PC4 25600) |
| Format Memorije | SODIMM 260 Pin |
| Karakteristike Memorije |
|
| Tehnologija Memorije | DDR4 SDRAM |
| Nazivni Napon Napajanja | 1.2 V |
|---|
| Visina (mm) | 30 mm |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 85 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 100 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 55 °C |
| Garancija | 99999 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 99999 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617310887 |
| Šifra proizvoda | KVR32S22S6/8 |
Since 1987, Kingston has been known for the highest quality memory products available. The company recognizes the important role memory plays in computing productivity and takes the necessary steps to guarantee a reliable memory product. All Kingston memory modules must perform properly to ensure maximum performance. Therefore, Kingston has developed an industry leading quality process to ensure that Kingston memory delivers superior quality, performance, and 100% compatibility with the computing system the module is designed for.
- Unbuffered
- Single Rank
- ODT
- SPD EEPROM
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









