
KINGSTON SSD 480GB A400, SATA 2.5", 500/450 MB/s
- Šifra
- SA400S37/480G
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- SSD Diskovi
- Garancija
- 36 Mjeseci
KINGSTON SSD 480GB A400, SATA 2.5", 500/450 MB/s
- Šifra
- SA400S37/480G
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- SSD Diskovi
- Garancija
- 36 Mjeseci
- 480 Gb
Kratki opis
KINGSTON A400 480GB SSD, 2.5” 7mm, SATA 6 Gb/s, Read/Write: 500 / 450 MB/s
- Kapacitet: 480GB
- Brzina čitanja: do 500 MB/s
- Brzina pisanja: do 450 MB/s
- Interfejs: SATA 6Gb/s
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
23000KM
Cijena uključuje PDV
1
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
KINGSTON A400 480GB SSD, 2.5” 7mm, SATA 6 Gb/s, Read/Write: 500 / 450 MB/s
- Kapacitet: 480GB
- Brzina čitanja: do 500 MB/s
- Brzina pisanja: do 450 MB/s
- Interfejs: SATA 6Gb/s
Pohrana
480 GbOpis proizvoda
Kingston SSD A400, Kapacitet 480 GB, 2,5”, Sučelje SATA 3, TLC , Brzina čitanja 500 MB/s, Brzina zapisivanja 450 MB/s, Debljina 7mm
Specifikacije
| ROM Memorija | 480 Gb |
|---|---|
| Form Faktor | 2.5" 7mm |
| Tehnologija Ćelija Flash Memorije | Triple Level Cell |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 1.535 W |
|---|---|
| Minimalna Potrošnja Snage | 0.195 W |
| Dubina (mm) | 100.0998 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 41.0001 g |
| Širina (mm) | 69.8497 mm |
| Visina (mm) | 6.9999 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 70 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617263442 |
| Šifra proizvoda | SA400S37/480G |
Kingston SSD A400, Kapacitet 480 GB, 2,5”, Sučelje SATA 3, TLC , Brzina čitanja 500 MB/s, Brzina zapisivanja 450 MB/s, Debljina 7mm
ROM Memorija
480 Gb
Form Faktor
2.5" 7mm
Tehnologija Ćelija Flash Memorije
Triple Level Cell
Maksimalna Potrošnja Snage
1.535 W
Minimalna Potrošnja Snage
0.195 W
Dubina (mm)
100.0998 mm
Nazivna Težina
41.0001 g
Širina (mm)
69.8497 mm
Visina (mm)
6.9999 mm
Spoljašnja Boja
Black
Maks. Radna Temperatura Okoline
70 °C
Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad)
85 °C
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Temperatura Skladištenja
40 °C
Garancija
36 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
36 month(s)
Brend
Kingston
EAN Kod
740617263442
Šifra proizvoda
SA400S37/480G
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
23000KM
KINGSTON SSD 480GB A400, SATA 2.5", 500/450 MB/s
23000KM

![EMTEC SSD 960GB X150 Power Plus, SATA 2.5", [Brzine nisu navedene]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fapi.abcshop.ba%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F07%2F6134qbLqOXL._AC_UF8941000_QL80_.webp&w=3840&q=75)







