
KINGSTON SSD 240GB A400, SATA 2.5", 500/350 MB/s
- Šifra
- SA400S37/240G
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- SSD Diskovi
- Garancija
- 36 Mjeseci
KINGSTON SSD 240GB A400, SATA 2.5", 500/350 MB/s
- Šifra
- SA400S37/240G
- Brend
- Kingston
- Kategorija
- SSD Diskovi
- Garancija
- 36 Mjeseci
- 240 Gb
Kratki opis
Kingston A400 240GB SSD, 2.5” 7mm, SATA 6 Gb/s, Read/Write: 500 / 350 MB/s
- Kapacitet: 240GB SSD
- Format: 2.5” 7mm
- Interfejs: SATA 6 Gb/s
- Brzina čitanja: do 500 MB/s
- Brzina pisanja: do 350 MB/s
- Namjena: nadogradnja desktop i laptop računara
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
145,00 KM13500KM
−7%Ušteda 10 KM
Najniža cijena u 30 dana · 110,00 KM
Cijena uključuje PDV
1
Dostupno
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Kingston A400 240GB SSD, 2.5” 7mm, SATA 6 Gb/s, Read/Write: 500 / 350 MB/s
- Kapacitet: 240GB SSD
- Format: 2.5” 7mm
- Interfejs: SATA 6 Gb/s
- Brzina čitanja: do 500 MB/s
- Brzina pisanja: do 350 MB/s
- Namjena: nadogradnja desktop i laptop računara
Pohrana
240 GbOpis proizvoda
Kingston SSD A400, Kapacitet 240 GB, 2,5”, Sučelje SATA 3, TLC , Brzina čitanja 500 MB/s, Brzina zapisivanja 350 MB/s, Debljina 7mm
Specifikacije
| ROM Memorija | 240 Gb |
|---|---|
| Form Faktor | 2.5" 7mm |
| Tehnologija Ćelija Flash Memorije | Triple Level Cell |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 1.535 W |
|---|---|
| Minimalna Potrošnja Snage | 0.195 W |
| Dubina (mm) | 100.0998 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 41.0001 g |
| Širina (mm) | 69.8497 mm |
| Visina (mm) | 6.9999 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 70 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617261219 |
| Šifra proizvoda | SA400S37/240G |
Kingston SSD A400, Kapacitet 240 GB, 2,5”, Sučelje SATA 3, TLC , Brzina čitanja 500 MB/s, Brzina zapisivanja 350 MB/s, Debljina 7mm
ROM Memorija
240 Gb
Form Faktor
2.5" 7mm
Tehnologija Ćelija Flash Memorije
Triple Level Cell
Maksimalna Potrošnja Snage
1.535 W
Minimalna Potrošnja Snage
0.195 W
Dubina (mm)
100.0998 mm
Nazivna Težina
41.0001 g
Širina (mm)
69.8497 mm
Visina (mm)
6.9999 mm
Spoljašnja Boja
Black
Maks. Radna Temperatura Okoline
70 °C
Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad)
85 °C
Minimalna Radna Temperatura
0 °C
Minimalna Temperatura Skladištenja
40 °C
Garancija
36 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
36 month(s)
Brend
Kingston
EAN Kod
740617261219
Šifra proizvoda
SA400S37/240G
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
13500KM
KINGSTON SSD 240GB A400, SATA 2.5", 500/350 MB/s
145,00 KM13500KM−7%↓ Ušteda 10 KM









