Akcija

18,50 KM1700KM−8%↓ Ušteda 2 KM
Dostupno
Kingston 64GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia S (Black/Black)
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kingston 64GB Portable USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia S (Black/Black)
USB Stick Kingston 64GB DTXS 3.2 Gen1, Boja Crna
| ROM Memorija | 64 Gb |
|---|
| Interfejs | USB 3.2 Gen 1 |
|---|
| Dubina (mm) | 57 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 8.72 g |
| Širina (mm) | 19 mm |
| Visina (mm) | 11.8 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 60 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 60 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617348651 |
| Šifra proizvoda | DTXS/64GB |
USB Stick Kingston 64GB DTXS 3.2 Gen1, Boja Crna
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










