Akcija

799,00 KM72500KM−9%↓ Ušteda 74 KM
Besplatna dostava
Kingston 64GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 100MB/s A1 Card + Adapter
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kingston 64GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 100MB/s A1 Card + Adapter
SD MICRO Kingston 64GB Kingston Canvas Select Plus + Adapter, Brzina čitanja 100,0000 Mb/s, Klasa 10, U1, V10, A1
| ROM Memorija | 64 Gb |
|---|---|
| Broj Memorijskih Modula | 1 |
| Brzina Čitanja Flash Memorije | 100 MB/sec |
| Format Memorije | Micro SDXC |
| Tehnologija Memorije | NAND Flash |
| Nazivni Napon Napajanja | 3.3 V |
|---|
| Dubina (mm) | 15 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 1 mm |
| Visina (mm) | 11 mm |
| Materijal Izrade | Plastic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 85 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 85 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 25 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 40 °C |
| Garancija | 99999 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 99999 month(s) |
| Brend | Kingston |
|---|---|
| EAN Kod | 740617348408 |
| Šifra proizvoda | SDCS3/64GB |
SD MICRO Kingston 64GB Kingston Canvas Select Plus + Adapter, Brzina čitanja 100,0000 Mb/s, Klasa 10, U1, V10, A1
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda










